QNB Finansbank ve İNG Bank Düşük Faizle Borç Yapılandırma Kredisi Veriyor! Bankaların 60 Ay Vadeli Yapılandırma Maliyet Tablosu

Farklı bankalara olan borçlarını tek bir banka üzerinden ödemek isteyenler borç yapılandırma kredilerine başvuruyor. Ancak bu kredi türünde faiz oranları genelde yüksektir. 2020 yılında faiz oranları hızlı bir şekilde düşerken yapılandırmadaki en düşük faiz seçenekleri İNG ve QNB Finansbank tarafından sunulmaya başlandı. Bu konuda 30 bin TL için yapılandırma kredisinde faiz oranları ve aylık taksit miktarlarını sizin için araştırdık.

Özel bankalardan gelen yeni açıklamalarda borç transfer kredisi faiz oranları belirlenmiş oldu. En düşük oranla transfer kredisi veren İNG Bank, bu hizmet için birtakım şartların sağlanmasını talep ediyor. Ayrıca QNB Finansbank da borç transferi yani borç kapatma kredisi veren bankalar arasında.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranı ve Ödeme Planı

QNB Finansbak’tan borç kapatma kredisi almak isteyenlere sunulan faiz oranı yüzde 0,89. Ancak 60 ay vadeye kadar kredi talebinde bulunabiliyorsunuz. Öte yandan 30 bin TL için 60 ay vadede aylık taksit 479 TL olurken, toplam geri ödenecek miktar 40,786 TL olacaktır.

İNG Bank Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranı ve Ödeme Planı

En düşük faiz oranıyla borç kapatma kredisi veren İNG Bank, faiz oranını yüzde 0,79 olarak sunuyor. 2020 yılında aslında pek çok kredi ürününde faiz indirimine giden İNG Bank, kredi skoru yüksek olanlara daha düşük faizlerden kredi verebiliyor.

0,79 faiz oranıyla 30 bin TL’lik 60 ay vadeli borç kapatma kredisi için aylık 658 TL ödeme yapacak olan tüketiciler toplamda 39,474 TL geri ödeme yapacaktır. Bu kredide 150 TL tahsis ücreti de alınır.