QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi Veriyor! Finansbank Konut Kredisi Hesaplama ve Başvuru Süreci

Ev sahibi olmak isteyenler artık QNB Finansbank peşinatsız konut kredisi kampanyasına başvurabiliyor. Konut sektörünün gelişimi ve konuta artan talepler nedeniyle bankalar yeni kampanyalarını devreye alıyor. Bugün açıklanan duyuruda QNB Finansbank peşinatsız yüzde 100 konut kredisi vereceğini duyurdu. Banka müşterileri 180 ay vadeye kadar değişen faiz oranlarıyla kredi alabilecek.

QNB Finansbank, vatandaşlardan gelen konut kredisi kampanyasına sessiz kalmadı ve peşinatsız yüzde 100 konut kredisini devreye aldı. Artık banka müşterileri peşinat ödemeden konut alabilecek. Standart faiz uygulamayan bankanın müşteriye özel faiz oranlarını devreye alacağı belirtilirken hem kredi miktarı hem de vadesi yine müşteriler tarafından belirlenecek.

Başvurular, banka müşterileri tarafından bankanın resmi web sitesi veya şubelerinden yapılacak. Başvuru sırasında satın alınacak evin tapu fotokopisi ile beraber güncel tarihli fatura, TC kimlik numaralı nüfus cüzdanı ve gelir belgesi bankaya sunulacak. Başvurudan sonra onaylanan krediler için 3 gün içinde ekspertiz değeri belirlendikten sonra kredi tutarı tüketicilere aktarılacak.

QNB Finansbank düşük faizli kredileriyle dikkat çekerken yeni peşinatsız konut kredisi kampanyasıyla da ilgi göreceğe benziyor.