QNB Finansbank Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Devreye Aldı! Finansbank Faiz Oranları ve Maliyet Tablosu

Dün açıklanan 3 kamu bankasının düşük faizli kredi kampanyalarının hemen ardından özel bankalardan QNB Finansbank atağa geçti ve ihtiyaç kredisi faiz oranını güncelledi. Aynı şekilde müşterilerine özel yüzde 0,79 faizle borç yapılandırma kredisi sunacağını ve bu kredide 60 ay vade ile 3 ay erteleme fırsatının olacağını da açıklayan bankadan şimdi de ihtiyaç kredisi için bir güncelleme yapıldı.

1 Haziran 2020 (dün) Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank birçok kredi türünde faiz indirimiyle vatandaşlara destek olmaya başlamıştı. İhtiyaç, tatil, konut ve araç kredisindeki detaylarını dün açıklayan kamu bankalarının hemen ardından özel bankalardan da açıklamalar gelmeye başladı. Bu kapsamda QNB Finansbank, düşük faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yerini aldı.

QNB Finansbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankanın resmi internet sitesinde bulunan faiz oranları bugün itibariyle güncellendi. Daha önce yüzde 0,89 faiz oranıyla sunulan ihtiyaç kredisi artık yüzde 0,79 olarak sunulacak.

Haziran ayında kendi müşterilerine özel yüzde 0,79 faiz oranı uygulayan bankanın 3 ay erteleme ile toplamda 60 ay vadeye kadar kredi imkanı sağlayacağı da belirtildi.

Buna göre 10 bin TL için 60 ay vadede aylık taksit 219 TL olacak. Bu krediyle beraber toplam geri ödeme tutarı da 13,158 TL.

En yakın banka şubesine giderek başvuru yapabilen tüketicilerden banka müşterisi olanlar da web üzerinden hemen başvuru seçeneklerini kullanabilecek.

Haziran ayı içerisinde diğer özel bankaların da faiz indirim sürecine dahil olması bekleniyor.