QNB Finansbank, Akbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankasından Uygun Faizli Borç Transfer Kredisi Devam Ediyor! Ertelemeli Kredi Kartı Transfer Kredisi ve Detayları

Akbank başta olmak üzere Ziraat Bankası, Vakıfbank ve QNB Finansbank tarafından sunulan borç transfer kredisini ekonomikredi.com olarak inceledik ve sizlere tüm detaylarla paylaşıyoruz. Günümüzde farklı bankalara borcu olanların yararlanabileceği bu kredide bazı bankalar kredi kartı için de transfer imkanı sağlıyor.

Daha önceki zamanlarda yüksek faiz oranlarından yararlanarak nakit kredisi almış olanlar borçlarını ödeyemediği zaman borç transfer kredilerini araştırmaktadır. 2020 Haziran döneminde 4 banka tarafından sunulan borç transfer kredisinin detaylarını haberimizden takip edebilirsiniz.

Vakıfbank 2020 Borç Transfer Kredisi

Vakıfbank tarafından sunulan borç transfer kredisi ayrıca 3 ay ertelemeli olarak tüketicilere sağlanıyor. Sadece banka müşterilerinin yararlanabildiği bu kredide 20 bin liraya kadar 18 ay vadeli borç transfer kredisi alabilirsiniz. Öte yandan başvurular da sadece Vakıfbank şubelerinden yapılabiliyor.

Ziraat Bankası 2020 Borç Transfer Kredisi

Bankanın resmi web sitesinden yapılan açıklamada daha önce yüksek faizle taşıt kredisi almış olanların borçları artık banka tarafından yapılandırılabiliyor. Taşıt kredisi faiz oranları hakkında net bir açıklama yapmayan Ziraat Bankası bu süreçte 0 km araçlar başta olmak üzere 5 yaşına kadar olan araçlar için taşıt kredisi borç transferi imkanı sağlayacak. Bu kredide toplam vade 60 ay ile sınırlı olacak. Ayrıca araç üzerine banka tarafından da rehin tesis edilecek.

Akbank 2020 Borç Transfer Kredisi Detayları

Akbank kredi kartı borcu olan müşterilerine 20 bin liraya kadar transfer kredisi veriyor 6 aydan 12 aya kadar vade şansı sunan Akbank, borç transfer kredisinde faiz oranını yüzde 1,25 olarak açıkladı.

QNB Finansbank 2020 Borç Transfer Kredisi

3 ay erteleme fırsatı sunan Finansbank ayrıca yüzde 0,79 faiz oranıyla en düşük borç yapılandırma kredisi veren bankalar arasında. Üst limit 50 bin lira olarak alabileceğiniz bu kredi sadece yüksek kredi puanına sahip olan müşterilere sunulacak. Vade ise 60 aya kadar çıkabilecek.