Özel Sektör Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başladı! Aylık 238 TL Taksit Ödeyerek 10.000 TL Kredi Alma Şartları ve Başvurusu

Halkbank özel sektör çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Bankadan yapılan duyuruda 10.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla özel sektöre çalışanlar için kredi imkanı tanınacak. Özel sektör kredisi faiz oranları da banka tarafından açıklandı.

Haziran ayının ilk haftasında art arda kredi kampanyalarını devreye alan Halkbank 0,55 faizle anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişler için 30.000 TL’ye kadar 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sunuyor. Öte yandan sıfır konut alacaklara 0,64 faizle, ikinci el konut alacaklara da 0,74 faizle konut kredisi veren Halkbank, yerli üretime destek amacıyla sıfır binek araçlar için 0,49’dan başlayan faizlerle taşıt kredisi imkanı sağlıyor.

Halkbank 2020 kredi kampanyaları devam ederken artık özel sektör çalışanlarının da bankadan özel ihtiyaç kredisi alması mümkün. Peki, özel ihtiyaç kredisi şartları, faiz oranları ve vade gün seçenekleri neler?

Özel Sektör Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Detayları

Kredi skoru yüksek olan ve özel sektörde çalışan vatandaşlar için yüzde 1,05 faizle ihtiyaç kredisi sunan Halkbank, 10.000 TL için 60 ay vadede 238 TL ödeme talep edecek. Vade sonunda bankaya toplam ödenecek tutar 14,311 TL olacak. Başvurular ise sadece banka şubelerinden yapılacak.

Kredi skoru düşük olanlar için farklı faiz oranlarıyla kredi veren Halkbank, kredi puanı yüksek olan özel sektör çalışanlarına aynı gün içinde kredi onayı verecek.