Ortaklaşa Konut Kredisi Almak İsteyenler için Ziraat Bankasından Düşük Faizli Kampanya!

Günümüzde tek başına konut sahibi olamayanlar Ziraat Bankası tarafından başlatılan ortaklaşa konut kredisi imkanından yararlanabilecek. Vatandaşlara sağlanan yeni kampanya ile ilgili tüm detayları haberimizi devamında sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Banka kredilerindeki ödeme süreçlerini tek başına yönetemeyen vatandaşlar konut kredisi için artık yeni bir duyuru ile karşılaşıyor. Ziraat Bankasının başlattığı kampanyada en çok 5 kişilik gruba ortaklaşa konut kredisi sunulacak. Elbette bu kredi için birtakım şart ve kurallara dikkat edilecek.

Ziraat Bankası Ortaklaşa Konut Kredisi Detayları

Bankanın başlattığı bu kredi imkanında yüksek tutarlı krediler için kolay ödeme imkanı sunulacak. Ortaklaşa konut kredisi için minimum 2, maksimum 5 kişi başvuru yapabilecek. Fakat her vatandaş bu krediden faydalanamayacak. Düzenli geliri olanlar ve kredi skoru yüksek olan vatandaşlar rahatlıkla Ziraat şubelerine giderek başvuru sürecini başlatabilecek.

120 ay vadeli olarak sunulacak ortaklaşa konut kredisinde ekspertiz değerinin yüzde 80’i kadar kredi verilecek. Fakat bankadan gelen açıklamada, tesis edilecek ipoteğe ek olarak farklı teminatlar da talep edilebilecek.

120 ay vadeli 100 bin TL için yüzde 0,94 faiz oranıyla konut kredisi sunan Ziraat Bankasında ödeyeceğiniz taksit tutarı 1,393 TL olacak.

Son zamanlarda konut kredisi faiz oranları birçok bankada yüzde 1’in altında sunuluyor. Bankaların resmi web sayfalarını ziyaret ederek güncel konut kredisi faiz oranlarını kontrol edebilir ya da sitemizden son dakika yayınlanan konut kredisi haberlerini takip edebilirsiniz.