Nisan Ayına Özel Faizsiz Sıfır Araç Kampanyası Sunan Firmalar

Araç sahibi olmak isteyenler Nisan ayına özel otomobil kampanyalarını merak ediyor. Firmalar bu konuda paylaşımlarını yapmaya başlarken esnek ödeme, indirimli ve özel fiyatlar ile faizsiz seçenekler sunmaya başladı.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan ekonomik tedbirler, araç piyasasını da olumlu etkilemeye başladı. Araçlarda stok fazlalığı yaşayan firmalar yeni kampanyaları gündeme alarak ilgi çekmeye çalışıyor. Yüzde 0 faizli araba kampanyalarına dair detaylar haberimizin devamında.

Nisan Ayına Özel Otomobil Kampanyaları

Otomobil kampanyası ile beraber ilk olarak Peugeot bir açıklama yaptı. Nisan ayında alınacak araçlar için ‘şimdi al Temmuz’da ödemeye başla’ sloganıyla harekete geçen firmanın 208 Signature versiyonu bu aya özel olarak 121 bin 200 TL’den satışa çıkarılıyor. Müşterilerine sunduğu faiz oranı ise yüzde 0.59 ile yüzde 0.69 arasında değişiyor.

KIA markasından da Türkiye otomobil pazarı için yenir bir satış duyurusu yapıldı. Türkiye’de markanın en çok tercih edilen modellerinden olan Stonic, Ceed, Sportage, Xceed, Picanto, Rio ve Bongo için kampanyalar devam ediyor. Ayrıca SUV modeli olan Sportage için Nisan sonuna kadar 70 bin TL’lik kredi imkanı sağlanacak. Kredi kapsamında yüzde 0.69 faiz oranı ile 18 ay vade seçenekleri yer alıyor.

Stonic, Rio, Picanto ve Ceed modelleri için de yüzde 0.69 faiz oranı ve 18 ay vade imkanı yer alıyor. Ayrıca sıralanan bu modellerde kullanılacak kredi miktarı 40 bin TL olarak açıklandı.