Masrafsız, Sigortasız ve Faizsiz Kredi Almak İsteyenlere İNG’den Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

İNG Bank faizsiz ihtiyaç kredisi detayları açıklandı. 3.000 liraya kadar 12 ay vadeli kullanılabilecek olan ING faizsiz, dosya masrafsız, sigortasız krediden sadece sağlık çalışanları, akademisyenler, öğretmenler ve emekli öğretmenler yararlanabilecek. Bu süreçte kredi kampanyalarını yakından takip ederek sizlere daha bilgiler aktarmaya devam ediyoruz.

İNG Bank düşük faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında. Haziran 2020 döneminde başlatılan kredi skoru yüksek olanlara 0.79 faizle kredi kampanyası devam ederken şimdi de faizsiz kredi kampanyasıyla gündeme gelen İNG Bank, 12 ay vadeli 3.000 TL kredi imkanı sunuyor. Üstelik bu kredide dosya masrafı, sigorta ücreti ve faiz yer almıyor.

Emekli öğretmenler, akademisyenler, çalışan öğretmenler ve sağlık çalışanlarının faydalanabildiği ING faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasında 12 ay vadede 250 lira ödeme yapılacak. İNG bank şubelerinden, mobil uygulamadan, telefon bankacılığından ve internet şubesinden yapılacak başvurular aynı gün içinde onaylanıyor. Elbette bu krediden yararlanmak için kredi skorunun da yüksek olması gerekiyor.

Daha yüksek miktarda kredi almak isteyen çalışanlar da yine kredi skoruna bağlı olarak 0.79 faiz oranından faydalanabiliyor. Bu kredilerde ise vade 60 aya kadar yükselebiliyor.

Günümüzde hem özel hem de kamu bankaları aslında düşük faizli kredi kampanyalarına devam ediyor. Kredi puanı yüksek olan vatandaşlar bu kampanyalardan faydalanabilirken, düşük kredi skoruna sahip olanlar genelde teminatla ya da kefille ihtiyaç kredisi alabiliyor.