Maaş Müşterilerine Ziraat Bankasından Düşük Faizli Kredi İmkanı! Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yap!

Temmuz ayının ilk kredi faiz indirim haberi Ziraat Bankasından geldi. Maaş müşterilerine özel kredi faiz oranlarını güncelleyen Ziraat Bankası ayrıca 0,55 faizli alışveriş kredisi imkanı sunmaya devam ediyor. 30 bin liraya kadar 0,55 faizli 6 ay ertelemeli ve 60 ay vadeli ihtiyaç kredisinin yanı sıra bugün yapılan duyuruda yeni faiz oranları da açıklandı.

Ziraat Bankası her zaman düşük faiz oranlarıyla kredi veren bankalar arasında yerini almaya devam ediyor. Anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişlerde 0,55 faizle ihtiyaç kredisi veren Ziraat Bankası ayrıca 0,64 faizle sıfır konut, 0,74 faizle ikinci el konut kredisi veriyor. Üstelik taşıt kredisinde de yerli binek araçlar için 0,49’dan başlayan faiz oranları yine Ziraat tarafından sunuluyor.

Bugün yapılan son dakika güncellemesinde, maaşını Ziraat Bankasından alan vatandaşlar artık daha düşük faizle ihtiyaç kredisi alabilecek. İşte detaylar…

Maaş Müşterilerine Özel Faiz Oranıyla İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası daha önce 1,05 faizle sunduğu ihtiyaç kredisini artık 0,92 faiz oranıyla sunacak. Maaşını Ziraat Bankasından alan tüketiciler 10.000 TL için 60 ay vadede aylık 228 TL ödeme yaparak ihtiyaç kredisi alabilecek.

Ziraat müşterisi olmayan vatandaşlar da 1,05 yerine 0,98 faizle ihtiyaç kredisi alabiliyor. Bu kredide yine 60 ay vade imkanı sunulacak ve aylık taksit ödemesi 233 TL olacak.