Kuveyt Türk Katılım Bankasından Düşük Faiz Oranıyla Araç ve Konut Finansmanları

2020 yılında Kuveyt Türk Katılım Bankasından finansman talep etmek isteyenler yeni faiz oranlarını merak ediyor. Kuveyt Türk Katılım bankası eğitim, seyahat, araç, konut ile hac ve umre finansmanlarını ekonomikredi.com olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Kuveyt Türk Katılım Araç ve Konut Finansmanları

İkinci el ya da sıfır araçlarda döviz veya TL finansman sağlayan Kuveyt Türk Katılım, araç finansmanı için yüzde 0,92 kar payı oranıyla hizmet vermektedir. 2. el araçlar için 8 yaşa kadar finansman desteği sunan bu banka ayrıca 2. el araçlarda satış değerini değil, kasko değerini baz almaktadır.

Kuveyt Türk Katılım konut finansmanındaki kar payı oranları yüzde 0,89 olarak belirlenmiştir. Ülkemizdeki en düşük faizli konut kredisini sunmaya devam eden Kuveyt Türk Katılım, konut finansmanında vade seçeneğini 120 ay olarak güncellemiştir. Banka şubelerine giderek ekspertiz değeri ve buna benzer diğer masrafları sorgulatabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Hac ve Umre Finansmanı

18 yaşını olduran vatandaşlar yüzde 0,99 kar payı oranıyla 60 ay vadeli hac – umre finansmanı Kuveyt Türk Katılım tarafından sunulmaktadır.

Kuveyt Türk Katılım Eğitim Finansmanı

Bankadan eğitim finansmanı almak isteyenler yüzde 0,99 faiz oranıyla 48 ay vadeye kadar kredi talep edebilmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Seyahat Finansmanı

Seyahat finansmanı için bankanın uyguladığı faiz oranı yüzde 1,07’dir. Vade ise 60 aya kadar yükselmektedir.

Başvuru süreciyle ilgili bilgi almak ya da finansmanlar hakkında bilgi akışı sağlamak için yurt içinden 444 0 123’ü arayarak Kuveyt Türk Katılım çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Yurt dışından ise +90 444 0 123’ü aramanız yeterlidir.