Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar Belli Oldu! Gelir Belgesiz 5.000 TL Bayram Kredisi Veren Bankalar Listesi

Ucuz kredi veren bankalar ile kurban bayramı kredisi veren bankalar listesi açıklandı. Bayramdan önce düşük faizli ihtiyaç kredisi almak isteyen tüketiciler için özel olarak hazırladığımız bu haberlerde bankaların faiz oranlarını sizlerle paylaşıyor olacağız. Elbette koronavirüs süreci ülkemizdeki özel ve kamu bankalarında faiz indirimlerini beraberinde getirdi. İlk olarak Vakıfbank, Ziraat ve Halkbank’ın paylaştığı 4’lü tarihi kredi paketinde 0.64 faizle sıfır konut, 0.74 faizle ikinci el konut kredisi sunuluyor. Ayrıca 0.67 faizle tatil kredisi, 0.49’dan başlayan faizlerle sıfır araç kredisi ve 0.55 faizli ihtiyaç kredisi alınabiliyor. Devlet bankaları 0.55 faizli ve 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini, bankanın anlaşmalı olduğu firmalardan yapılacak 30.000 liraya kadar alışverişler için sunuyor. Peki bayram kredisi faiz oranları ne kadar? Hangi bankalar bayram kredisi veriyor? Gelir belgesiz bayram kredisi veren bankalar hangileri? İşte merak edilen bu soruların kapsamlı yanıtları…

Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

Kurban bayramı kredisi veren bankalar arasında Garanti BBVA, QNB Finansbank, TEB, Garanti BBVA ve İNG bulunuyor. Bu bankalar kendi müşterilerine düşük faiz oranlarıyla kredi verirken Akbank ve Denizbank da gelir belgesiz olarak kredi imkanı sunuyor.

ING Bank Bayram Kredisi ve Faiz Oranları

İNG Bank 0.79’dan başlayan faizlerle müşterilerine ihtiyaç kredisi sağlıyor. Ancak bu krediyi KKB yani kredi puanı yüksek olan tüketiciler alabiliyor. Vade gün sayısı 60 aya kadar yükselebilen bu kredide kredi puanı düşük olanlar için daha yüksek faiz oranı uygulanıyor.

TEB Bayram Kredisi ve Faiz Oranları

0.79’dan başlayan faizlerle 36 ay vadeye kadar TEB bayram kredisi alabilirsiniz. Ancak bu kredi de yine bankanın kendi müşterilerine sağlanıyor. Başvurular için CEPTETEB web şubesi, mobil uygulama ya da TEB web sitesinden işlemler anında yapılabiliyor.

QNB Finansbank Bayram Kredisi ve Faiz Oranları

0.84’ten başlayan faizlerle kurban bayramı kredisi sunan QNB Finansbank bu kredide 3 ay erteleme şansı da sunuyor. Başvurular bankanın resmi web sayfasından yapılırken alternatif olarak çağrı merkezi üzerinden de değerlendirmeye alınıyor.

Garanti BBVA Bayram Kredisi ve Faiz Oranları

60 ay vadeye kadar 100.000 TL kredi sunan Garanti BBVA’da faiz oranı 0.99’dan başlıyor. Örnek kredi hesaplama olarak 100.000 liralık kredi için 60 ay vadede aylık 2.340 lira ödeme yapılıyor. Ancak bu bankada da kredi skoruna göre faiz oranları yükselebiliyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Kamu bankalarından bayram ihtiyaçları için kredi almak isteyenler Vakıfbank’tan 0.86 faizle kredi alabiliyor.

Ziraat Bankası ve Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Halkbank ve Ziraat Bankasında ihtiyaç kredisi faiz oranı 0.98 olarak uygulanıyor.

Denizbank 5.000 TL Gelir Belgesiz Kredi

Denizbank’tan 5.000 liraya kadar gelir belgesiz kredi alınabiliyor. Yaklaşan bayram nedeniyle acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyen Denizbank müşterileri artık şubeye gitmeden mobil uygulama üzerinden kredi başvurularını yapabiliyor.

Denizbank bu süreçte 10.000 liraya kadar 12 ay vadeli kredi başvurularında 0.79 faiz uyguluyor. 13-60 ay vade için ise 1.29 faiz uygulanacak. Buna göre 12 ay vadeli 10.000 lira için aylık 919 TL taksit ödenecek. 24 ay vadeli 10.000 lira için 502 TL, 60 ay vadeli 10.000 lira için de 257 TL taksit ödemesi yapılacak.

Akbank 5.000 TL Gelir Belgesiz Kredi

60 ay vadeye kadar 5.000 TL gelir belgesiz kredi veren bir diğer banka, Akbank. Akbank Direkt uygulamasını kullanarak banka müşterileri hızlıca şubeye gitmeden kredi alabiliyor.