Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar Açıklandı! Düşük Faizli ve Ertelemeli Bayram Kredisi Hesaplama

Düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankaların sayısı artmaya devam ediyor. Vatandaşlar yaklaşan kurban bayramı nedeniyle bayram kredisi veren bankaları araştırmaya başladı. Bu süreçte 2020 bayram kredisi için Garanti BBVA, TEB, İNG ve QNB Finansbank tarafından yapılan duyurularda 0.79’dan başlayan faizlerle kredi verileceği belirtildi. Ayrıca birçok banka bayram kredisinde 3 ay erteleme şansı sunacak. Peki, bayram kredisi veren bankalar hangileri? Faiz oranları açıklandı mı?

2020 Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar

Özel ve kamu bankalarında ihtiyaç kredisi faiz oranları düşmeye devam ediyor. Yaklaşan kurban bayramı nedeniyle vatandaşlar da 2020 bayram kredilerini araştırıyor. Bu süreçte QNB Finansbank yüzde 0.84’ten başlayan faizlerle kredi verirken, Garanti BBVA 60 ay vadeli 0.99 faizle bayram kredisi sunacak. TEB ise 0.79’dan başlayan faizlerle acil nakit imkanı sağlayacak.

Kurban Bayramının 1. günü bu sene 31 Temmuz Cuma günü kutlanacak. Bayramın 2. günü 1 Ağustos, 3. günü 2 Ağustos, 4. günü ise 3 Ağustos gününe denk geliyor. Şimdiden kurban bayramı kredisi arayışına giren vatandaşlar da en düşük faizli ihtiyaç kredilerine başvurmak için bankalarla görüşmeye başladı.

QNB Finansbank Bayram Kredisi Faiz Oranları

3 ay ertelemeli olarak 0.84’ten başlayan faizlerle bayram kredisi sunan QNB Finansbank, başvuruları internet sitesinden de kabul edecek. Detaylı bilgi almak isteyenler ise 0850 222 0 900 numaralı bankanın çağrı merkezini arayabilecek.

TEB Kurban Bayramı Kredisi

TEB müşterilerine 36 ay vadeli ve 0.79’dan başlayan faizlerle kurban bayramı kredisi verecek. Başvurular CEPTETEB mobil uygulama, CEPTETEB internet şubesi ya da bankanın resmi web sayfasından yapılabilecek. Ayrıca çağrı merkezinden yapılacak başvurular da TEB tarafından değerlendirilecek.

Garanti BBVA Bayram Kredisi

Garanti Bankası da kurban bayramı kredisi veren bankalar arasında. 60 ay vadeli 0.99’dan başlayan faizlerle kredi sunan Garanti BBVA’da 100.000 liralık kredi için 60 ay vadede aylık 2.340 lira ödeme yapılacak. Kredi skoruna göre faiz oranları yükselebilecek.

ING Bayram Kredisi

ING Bank 60 ay vadeli 0.79’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi imkanı tanıyor. Düşük faizle kredi veren bankalardan olan ING Aynı zamanda kredi skoruna göre hizmet sağlıyor.

Kamu Bankalarında Bayram Kredisi Faiz Oranları (Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası)

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı 0.86 olarak açıklanırken Halkbank ve Ziraat Bankasında faiz oranı 0.98 olarak sunuluyor.