Kredi Tahsis Ücreti Yok, Aylık Faiz Oranı Yok! Faizsiz İhtiyaç Kredisi Almak İsteyenler için İNG Bank’tan Özel Kampanya Detayları

Günümüzde faizsiz ihtiyaç kredisi araştırması yapanlar bu ay için İNG Bank’tan hizmet almaya başlayabilir. Başvuru süreci devam eden İNG Bank faizsiz kredi detayları daha önce resmi internet sitesinden duyurulmuştu. Ancak ekonomikredi.com olarak bu krediden henüz haberdar olmayan vatandaşlar için İNG Bank faizsiz ihtiyaç kredisi detaylarını sizlerle paylaşmaya başlıyor.

Mayıs ayının son haftasına giriş yaparken vatandaşlar faizsiz kredi imkanıyla tanışıyor. Banka tarafından yapılan açıklamada; Öğretmenler, sağlık çalışanları, akademisyenler ve emekli öğretmenler bu ay için faizsiz kredi kampanyasından yararlanabilecek.

İNG Bank Faizsiz Kredi Özellikleri

Söz konusu kredi ilk 5000 müşteri için sınırlandırılmıştır. Ayrıca yüzde 0 faiz oranıyla beraber 12 ay vadeyle 3000 TL’ye kadar kredi alınabilir. Bu kredi sigortasız ve dosya masrafsız olarak sunuluyor.

Buna göre 3000 TL kredi için 12 ay vade ile aylık 225 TL taksit ödemesi yaparak faizsiz krediden yararlanabilirsiniz. Başvurular İNG şubeleri, İNG mobil, internet şubesi ve telefon bankacılığı üzerinden yapılmaktadır.

İNG Bank’ın sunduğu faizsiz kredi şu an için belirlenen kişi gruplarına sunulmaktadır. İNG kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerin de başvuru yapabileceği bu kredi %0 faizle sunuluyor. İlerleyen zamanlarda faizsiz kredinin kapsamının genişletilip genişletilmeyeceği de merak ediliyor. Çünkü günümüzde faizsiz kredi veren banka sayısı oldukça azdır. Haliyle vatandaşlar da günlük olarak 2020 faizsiz kredi veren bankalar hangileri sorusuyla ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Detaylı bilgi almak için İNG resmi internet sayfasına giriş yapmanız yeterli olacaktır.