Kredi Kartı, İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi ve Konut Kredisi Yapılandırma Kampanyaları Devam Ediyor! 2020 Yapılandırma Yapan Bankalar!

Kredilerde yapılandırma kampanyaları devam ediyor. 2020 kredi yapılandırma ve 2020 kredi kartı yapılandırma yapan bankalar son günlerde sıklıkla araştırılmaya başlandı. Bu konuda ilk olarak İNG Bank ve QNB Finansbank ihtiyaç kredisi yapılandırma fırsatı sunarken, İş Bankası konut kredisi yapılandırma, Vakıfbank ve Akbank kredi kartı yapılandırma, Ziraat Bankası da taşıt kredisinde yapılandırma hizmeti sunuyor.

Ziraat Bankasından Taşıt Kredisi Yapılandırma Kampanyası

Müşterilerine özel faiz oranlarıyla taşıt kredisi yapılandırma yapan Ziraat Bankası bu yapılandırmayı 60 ay vadeyle sunuyor. Faiz oranlarıyla ilgili diğer detaylar ise sadece banka şubelerinden öğrebilebiliyor.

Konut Kredisi Yapılandırma 2020

2020 konut kredisi yapılandırma yapan bankalar arasında İş Bankası bulunuyor. 120 ay vadeli ve 0.87 faizle ev kredisi yapılandırma yapan İş Bankası, bu kampanyayı Haziran ayından beri sunmaya devam ediyor. Başvurular da şubeden yapılabiliyor.

2020 Kredi Kart Borcu Yapılandırma

25.000 liraya kadar 18 ay vadeli kredi kartı borcu yapılandırma hizmeti veren Vakıfbank, bu fırsatı sadece kendi müşterilerine sunuyor.

Bir diğer kredi kartı borç yapılandırma yapan banka, Akbank olarak karşımıza çıkıyor. 20.000 TL 12 ay vadeli kredi kartı borç yapılandırma yapan Akbank’ta faiz oranı 1.25 olarak açıklandı.

2020 İhtiyaç Kredisi Yapılandırma

İNG Bank kendi müşterilerine özel 0.79 faizle ihtiyaç kredisi yapılandırma seçeneği sunuyor. Ayrıca 3 ay ertelemeli olarak kullanılan bu kredide 60 ay vade söz konusu. Üst limit ise 50.000 TL olarak açıklandı.

İhtiyaç kredisi yapılandırma yapan bir diğer banka, QNB Finansbank. 0.84 faizle 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi yapılandırmak için en yakın banka şubesine gitmeniz yeterli.