Kredi Kartı Borcu Olanlara Vakıfbank’tan 20.000 TL’ye Kadar 18 Ay Vadeli Borç Transfer Kredisi!

Vakıfbank kendi müşterilerine özel olarak başlattığı kredi kartı borç transfer kredisinin detayları paylaşıldı. Ancak faiz oranları sadece şubeden öğrenilebiliyor. Bu süreçte biriken kredi kartı borçları için 20.000 TL’ye kadar 18 ay vade ile Vakıfbank kredi kartı borç transfer kredisi alabilirsiniz. Öte yandan kredi kartı borçlarını ödeyemeyenler artık tek bir çatı altında bu borçlarını yeniden yapılandırabiliyor.

20.000 TL olarak 18 ay vadeyle kullanabileceğiniz Vakıfbank kredi kartı borç transfer kredisi başvurusu için en yakın banka şubesine gitmeniz yeterlidir.

Vakıfbank borç transfer kredisinin yanı sıra düşük faizli ihtiyaç kredisi de veriyor. Ancak bu kredi sadece anlaşmalı firmalardan yapacağınız ev tekstil ürünleri alışverişinde geçerli. En az 3.000 TL, en fazla 30.000 TL olarak kullanabileceğiniz Vakıfbank çeyiz kredisinde faiz oranı 0.55 olarak açıklandı. Üstelik bu kredide 6 ay erteleme imkanı da mevcut.

Vakıfbank taşıt ve konut kredisinde de özel imkanlar sunuyor. Ayrıca 0.67 faizle banka müşterilerine sunulan 10.000 TL’ye kadar tatil kredisi de dikkat çekiyor. Konut kredisinde sıfır konutlar için 0.64, ikinci el konutlar için de 0.74 faiz oranı uygulanıyor. Taşıt kredisinde de anlaşmalı yerli otomobil markaları için 0.49’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi alınabiliyor. Son olarak 2. el taşıt kredisi almak isteyen vatandaşlar 6 ay ertelemeli olarak 150.000 TL’ye kadar 0.82 faizle taşıt kredisi başvurusu yapabiliyor.