Kredi Kartı Borcu Olanlar Dikkat: Vakıfbank 20 Bin TL’ye Kadar Kredi Kartı Yapılandırma Kampanyası Devam Ediyor!

Vakıfbank 2020 yılında başlattığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Haziran ayında başlatılan düşük faizli konut, çeyiz ve taşıt kredisiyle beraber uzun bir süredir başvuruları devam eden kredi kartı yapılandırma kredisiyle de banka dikkat çekmeyi sürdürüyor.

Farklı bir bankaya kredi kartı bulunan vatandaşlar artık Vakıfbank’tan 18 ay vadeli 20.000 TL kredi kartı yapılandırma kredisine başvuru yapabilir. Salgın döneminde maddi anlamda zor günler geçiren ve daha çok kredi kartıyla geçim sağlayabilen vatandaşlar için sunulan bu kampanya, daha önceki dönemlerden kalan ödenmeyen borçlar için hazırlandı. Yani müşteriler artık tüm kredi kartı borçlarını Vakıfbank kredi kartı yapılandırma kampanyasıyla kapatarak tek bir kalem üzerinden borç ödemesi yapabilir.

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma Kampanyası Detayları

Vatandaşlar tek bir bankada kredi kartı borcunu toplamak için 18 ay vadede 20 bin TL’ye kadar olan borçlar için en yakın Vakıfbank şubesine gidebilir. Kredi kullanımı için bankanın web sitesinden faiz oranlarına dair net bir bilgi olmadığından dolayı mutlaka banka şubelerini ziyaret etmeniz gerekiyor. Ödemeler özel olarak belirlenmiş olan faiz oranlarıyla yapılacağı için banka yetkilileri en doğru bilgileri sizlerle paylaşmış olacak.

Haziran ayında pek çok kredi kampanyasını devreye alan Vakıfbank’tan ayrıca 0,49 faizle yerli üretime destek araç kredisi, 0,64 faizle sıfır, 0,74 faizle ikinci el konut kredisi ve 0,55 faiz oranıyla anlaşmalı firmalardan çeyiz kredisi alabilirsiniz. Bu 3 kredi türünde de kredi puanının en önemli faktör olduğunu unutmayın.