Kredi Kartı Borç Yapılandırma Kredisi Kampanyaları Devam Ediyor! ING Bank, Akbank ve QNB Finansbank Yapılandırma Kredisi Faiz Oranları

Kredi kartı borç yapılandırma kredisi son zamanlarda vatandaşların merakla araştırdığı konulardan biri haline geldi. Pandemi sebebiyle alışverişlerini kredi kartı üzerinden yapan ve borç ödemede sorun yaşayan tüketiciler artık kredi kartı borç kapatma kredisi alabiliyor. 2020 Temmuz döneminde Akbank, QNB Finansbank ve İNG Bank tarafından sunulan kredi kartı borç kapatma kredisi sayesinde tüm borçlar kapatılarak tek bir bankada toplanabiliyor. Haberimizin devamında İNG Bank kredi kartı borç kapatma kredisi, Akbank kredi kartı borç kapatma kredisi ve QNB Finansbank borç kapatma kredisi hakkındaki tüm detaylara, faiz oranlarına ve hesaplama bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İNG Kredi Kartı Borcu Kapatma Kredisi Detayları

İNG borç kapatma kredisi faiz oranı 0.79 olarak açıklandı. Kredi kartı borcunu kapatmak ve bu borçlarını yeniden yapılandırmak isteyen İNG müşterileri, 60 ay vadede düşük faizle kredi alabiliyor. 15.000 TL için İNG kredi kartı borç kapatma kredisi hesaplama;

  • 60 ay vadeyle
  • 0.79 faiz oranıyla
  • Aylık 328 lira taksit ödeyerek alınabilir.

Bu kredide sadece 75 TL tahsis ücreti masrafı bulunmaktadır.

QNB Finansbank Kredi Kartı Borcu Kapatma Kredisi

QNB Finansbank kredi kartı borç kapatma kredisi kapsamında 0.84 faiz oranı uyguluyor. 60 ay vadeye kadar alınabilecek bu krediden yararlanmak için bankanın müşterisi olmak gerekiyor. Bu süreçte 10.000 liralık kredi kartı borç kapatma kredisi için 60 ay vadede 222 TL taksit ödemesi yapılmaktadır.

Akbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma Kredisi

Akbank da kredi kartı borçlarına yapılandırma kredisi veriyor. Ancak bu süreçte Axess hesaplarına taksitli borç transferi sağlanıyor. 6 aydan 12 aya kadar 1.25 faiz oranıyla yararlanılan bu kredi için 12 ay vadede 10.000 lira kredi alacak olanlar aylık 916 TL taksit ödemesi yapıyor.