Kredi Borcu Kapatma Kredisinde 30.000 Lira için Aylık Ne Kadar Taksit Ödenir? 2020 Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi Detayları

QNB Finansbank borç kapatma kredisi veya diğer adıyla QNB Finansbank borç transfer kredisi hem kredi kartı hem de kredi borçları için sunuluyor. Bu nedenle birikmiş borcu olan ve artık borcunu tek bir çatı altında toplamak isteyenler QNB Finansbank şubelerinde giderek kredi talebinde bulunabiliyor. Bu kredinin düşük faizli ve uzun vadeli olarak sunulması da vatandaşların dikkatini çekiyor. Bu haberimizde QNB Finansbank 30.000 lira borç transfer kredisi detayları hakkındaki bilgilere yer veriyor ve aylık ödenecek taksit tutarlarını ayrıntılı olarak paylaşıyoruz.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası

Kredi kartı ya da kredi borcu olanlar artık QNB Finansbank üzerinden borç yapılandırmasına gidebiliyor. Yüzde 0.84 faiz oranıyla sunulan bu kredide 24 aydan 60 ay vadeye kadar seçenekler sunuluyor. Ayrıca faiz oranları sabit olarak uygulanırken kredi faizleri kredi skoruna bakılarak sunulmaya devam ediliyor. Ek olarak QNB Finansbank borç transfer kredisi alacak olanlara özel 3 ay erteleme imkanı da banka tarafından sağlanıyor. En çok vade 60 aya kadar tercih edilebiliyor.

Borçlu vatandaşlar 0.84 faizle 30.000 lira kredi için 60 ay vadede 668 lira taksit ödüyor. Toplam geri ödeme ise 40.127 lira oluyor.

Son zamanlarda kendi müşterilerine düşük faizle kredi veren bankalar arasında olan Finansbank daha yüksek kredi taleplerini de karşılayabiliyor. Yine kredi skoru kriterine bağlı olarak en yakın banka şubesine giderek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.