Konut Kredisi ve İhtiyaç Kredisi Yapılandırma Kampanyaları Devam Ediyor! 2020 Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından sunulan 0,64 sıfır konut kredisi başvuruları devam ediyor. Binlerce kişinin yararlandığı bu kredinin ardından konut kredisi yapılandırma müjdesi bekleyen vatandaşlar özel bankaların duyurduğu kampanyalardan yararlanabiliyor. Yüksek faizle kredi alan tüketiciler konut kredisinde 0,87 faizle, ihtiyaç kredisinde ise 0,79 faizle yapılandırma yoluna gidebiliyor. İşte ihtiyaç kredisi yapılandırma ve konut kredisi yapılandırma kredisi veren bankalar…

İş Bankasından Düşük Faizle Ertelemeli Konut Kredisi Borç Transferi Kampanyası

Konut kredisinde borç transfer imkanı tanıyan bankalardan olan İş Bankasında faiz oranı 0,89 olarak açıklandı. Ayrıca en uygun konut kredisi yapılandırma kampanyasında 6 ay ertelemeli seçenekler de sunuluyor. Sadece İş Bankası şubelerinden alınabilecek olan bu kredide tüketicilerin kredi skoruna göre hizmet sağlanıyor. Kredi puanı yüksek olanlara daha uzun vadelerde ev kredisi yapılandırma seçenekleri tanınıyor.

Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Yapılandırma Kampanyası Düzenleyen Bankalar

Daha önce yüksek faiz oranıyla kredi almış ancak borçlarını ödemekte zorluk yaşayan vatandaşlar 0,79 faiz oranıyla QNB Finansbank ve İNG şubelerine giderek bu krediden yararlanabiliyor.

Bu bankalar dışında yüksek faizle yapılandırma kredisi veren diğer bankaların ayrıca yüksek masraflarla kredi imkanı tanıdığı biliniyor.

0,79 faizle borç transfer kredisi alacak olan tüketiciler 20.000 TL için 60 ay vadede aylık 438 TL taksit ödeyecek. İNG Bank ve QNB Finansbank tarafından sunulan bu kredide toplam geri ödeme 26,316 TL olacak.

Kredi borç transferi banka müşterilerine tanınan bir fırsat olarak biliniyor. Daha düşük faizle var olan borçların ödenmesini sağlayan bu kredide kredi kartı borçları için de başvuru yapılabiliyor. Ayrıca toplam masrafı hesaplayan bankalar tek bir çatı altında borçları toplayarak 60 aya varan vadelerle yeni bir ödeme planı oluşturuyor.