Kefilsiz Şartsız Kredi Veren Bankalar 2020

Kefilsiz Şartsız Kredi Veren Bankalar 2020

Kredi alırken yaşadığımız en büyük zorluklardan biri de bankaların istediği talep ettiği evraklar ve belgelerdir. Bu belgelerin yanında kefil, teminat gibi bilgiler de istenmektedir. Bu nedenle çoğu zaman bankalardan kredi çekmek oldukça zorlaşmaktadır. Bu yazıda Kefilsiz Şartsız Kredi Veren Bankalar 2020 yılında da hala kredi verip vermediğini inceledik ve sizlere sunduk. 2020 yılında da hala kefil talep etmeden şartsız belgesiz kredi veren bankalar bulunmaktadır işte o bankalar,

5- ING BANK

Kefilsiz ve şartsız kredi arıyorsanız IngBank tek adresiniz olmalı. INGbank ile hiçbir kredi veya evrak gerektirmeden kredi sahibi olabilirsiniz. Ing Bank’ın sunduğu kefilsiz şartsız kredinin adı Mini Kredi’dir. Mini kredi ile sizlerde kefil göstermeden herhangi bir şart talep edilmeden 5,000 TL kredi alabilirsiniz. Ing bank’ın vermiş olduğu bu kredinin aylık faiz oranı ise %1,99 olmaktadır. Bu faiz oranı ile alacağınız krediyi 60 aya varan vadelerle ödeyebilirsiniz.

4- OdeaBank

Kefilsiz Şartsız Kredi Veren Bankalar 2020 listemizde 4.sırada Odebank var. Odeabank Nakdin Hazır kredi kampanyası ile hiçbir şart gerekmeden ve hiçbir kefil olmaksızın 15,000 TL’ye kadar kredi vermektedir. 60 aya varan vade seçenekleri de sunan banka bu konuda oldukça esnek davranmaktadır. Bu kredide kredi tahsis ücreti ve sigorta ücreti kesintileri yapılmaktadır. Kesintileri krediden düşebileceğiniz gibi kendi cebinizden ekstra da ödeyebilirsiniz. Kesintiler toplamı yaklaşık 150-300 TL arasında olacaktır.

3- Enpara

Kefilsiz Şartsız Kredi Veren Bankalar 2020 listemizde 3.sırada bulunan banka, hemen her müşterisine bu krediden verebilmektedir. Kefilsiz ve şart gerekmeden alabileceğiniz kredi ile, aylık 1,76 orandan başlayan faizlerle kredinizi hemen alabilirsiniz. Enpara’nın maksimum verdiği vade süresi 60 ay olurken, minumum vade süresi ise 3 ay olmaktadır.

2- Aktifbank

Kurulalı pek bir zaman olmamış bu banka uygun faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır. Aktif bank ile ayda 1,99’dan başlayan oranlarla kredi alabilir ve hemen ödemeye başlayabilirsiniz. Kefilsiz Şartsız Kredi Veren Bankalar 2020 arasında bulunan Aktifbank uygun yıllık maliyetlerle krediyi 60 aya varan vade seçenekleri ile vermektedir.

1- TEB

Türk Ekonomi Bankası ile uygun faiz oranlarından yararlanarak kefilsiz şartsız kredi sahibi olabilirsiniz. Teb kefilsiz şartsız 50 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Teb ile aylık %1,49’dan başlayan oranla kredinizi 60 aya varan vadelerle alabilir ve ödeyebilirsiniz. Kredi tahsis ücretinin alınmadığı TEB’te sigorta için alacağınız kredi üzerinden kesinti yapılacaktır.