Katılım Bankaları Yüzde 0,49 Faizle 10 Bin TL’ye Kadar Finansman Desteği Sağlıyor

Kamu bankalarının 1 Nisan 2020 tarihinde başlattığı 10 bin TL’ye kadar yüzde 0,49 faizli temel destek kredisi katılım bankaları tarafından da sunuluyor. Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım bankalarının sunduğu 10 bin TL’ye kadar temel destek kredisine başvuru süreci devam ediyor. Ayrıca ödemeler 6 ay sonra başlarken vatandaşlar krediye nasıl başvuracağını da merak ediyor.

Katılım Bankalarından 0,49 Faizle Temel Destek Kredisi Detayları

10 bin TL’ye kadar başvuru yapılabilen temel destek kredisi, koronavirüs salgını sebebiyle nakit ihtiyacı olan ve aylık hane halkı geliri 5 bin TL’nin altında olan vatandaşlar için sunuluyor. KGF destekli olan bu kredi onaylandıktan sonra 6 boyunca ödeme yapılmayacak.

Ziraat Katılım Bankası Temel Destek Kredisi Başvurusu

Ziraat Katılım Bankasının konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “ Küresel anlamda devam eden ve ülkemizi de etkileyen pandemi nedeniyle istihdam ve üretim konusundaki hasarları en aza indirmek amacıyla devreye alınan ekonomik istikrar kalkanı kapsamında aylık hane halkı geliri 5 bin TL’nin altında olan bireysel müşterilerimize bireysel destek finansman ürünü sunmaya devam ediyoruz.”

ZİRAAT KATILIM TEMEL DESTEK FİNANSMANI BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

Vakıf Katılım Bankası Temel Destek Kredisi Başvurusu

Ziraat Katılım Bankası ile beraber Vakıf Katılım Bankası da 10 bin TL’ye kadar temel destek finansmanı sunuyor. Yüzde 0,49 faizle 10 bin TL’ye kadar ilk 6 ay ertelemeli olan bu krediye başvurmanız için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

VAKIF KATILIM TEMEL DESTEK FİNANSMANI BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN