Kamu Bankalarında Yapılandırma Kredisi Var mı ? Temmuz 2020 Dönemi Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank Borç Transfer kredisi Detayları

Vakıfbank borç transfer kredisi ile Ziraat Bankası borç transfer kredisi son zamanlarda çokça araştırılıyor. Öte yandan Halk Bankasında henüz bir yapılandırma kampanyası bulunmuyor. Borç transfer kredisi almak isteyenler bu bankalardan kısıtlı olarak hizmet talep edebilirken bayramdan önce mevcut borçlarını yapılandırmak isteyenler Ziraat ve Vakıfbank üzerinden taleplerini iletebiliyor. Her iki bankanın resmi internet sitesinde yer alan bilgileri şimdi sizlerle paylaşıyoruz.

Vakıfbank Temmuz 2020 Borç Transfer Kredisi Detayları

Vakıfbank sadece kredi kartı borçları için transfer kredisi veriyor. 18 ay vadeli olan bu kredide 3 ay erteleme şansı da mevcut. Ayrıca Vakıfbank kredi kartı borç transfer kredisi 20.000 liraya kadar sunuluyor. Farklı ya da eşit taksitli ödeme planlarından yararlanabilen tüketiciler başvurularını sadece banka şubelerinden yapabiliyor.

Ziraat Bankası Temmuz 2020 Borç Transfer Kredisi

Ziraat Bankası da borç transfer kredisi veren bankalar arasında. Ancak bu kredide sadece taşıt kredisi için borcu olanlar hizmet alabiliyor. En çok 5 yaşındaki araçlar için 60 ay vadeye kadar kullanılabilen taşıt kredisi borç transferinde faiz oranları değiştiği için tüketicilerin banka şubelerinden bilgi alması gerekiyor.

Vatandaşlar kamu bankalarından konut kredisi borç transfer yani yapılandırma kredisi kampanyası da bekliyor. Ancak bu konuyla ilgili henüz net bir açıklama olmazken Temmuz ayı sonunda yapılacak Merkez Bankası PPK toplantısından sonra yapılacak duyuruya göre yeni kredi kampanyaları devreye alınabilir.