İŞKUR Temmuz 2020 İş İlanları Açıklandı! Çok Sayıda Firma Beden İşçisi ve Emlak Danışmalı Alacak!

Temmuz ayının ilk haftasında İŞKUR tarafından çok sayıda personel alım ilanı yayınlandı. İŞKUR 2020 Temmuz işçi alımı, personel alımı sürecinde beden işçilerinin yanı sıra emlak danışmanları alınacak. İŞKUR iş ilanları sürecinde genelde en az ilkokul mezunlarının başvurabileceği personel alım kadroları açıklanıyor. Ayrıca emlak sektöründe de bu hafta için yeni iş ilanları açıklandı.

İŞKUR Temmuz 2020 Dönemi Açık Kadrolar

İŞKUR’dan bugün itibariyle emlakçı ve emlak komisyoncusu olarak 5 açık kadro yer alıyor. Ayrıca emlak ve emlak yönetimi meslek elemanı ya da emlak danışmanı için de 41 açık kadro bulunuyor.

İŞKUR personel alım sayfasında inşaat teknolojileri teknisyeni için 12 kişi, inşaat ustası için 4 kişi, inşaat boyacısı 16 kişi ve inşaat çeliği işçisi olarak 12 kadro mevcut. Bunlara ek olarak inşaat teknolojisi teknikeri 67 kişi, inşaat sürveyanı 1 kişi, inşaat mühendisi 64 kişi, inşaat kalfası 1 kişi, inşaat işçisi 9 kişi ve inşaat kalıpçısı olarak 10 kişilik alım yapılacak.

Bu alımlara ulaşmak için İŞKUR iş arayan girişi yaptıktan sonra aradığınız nitelik veya pozisyonları arama kısmına yazabilirsiniz.