İŞKUR İlkokul ve Lise Mezunu Personel Alım İlanı Paylaştı!

İŞKUR personel alım süreci devam ediyor. Daha çok ilkokul ve lise mezunlarının başvurabileceği personel alımlarıyla ilgili en çok beden işçisi ve temizlik personeli istihdam ediliyor. İŞKUR günümüzdeki milyonlarca işveren ve işçinin kullandığı bir istihdam sayfası olarak dikkat çekerken farklı kadrolara da bireysel başvurular yapılmaya devam ediliyor.

Ülkemizin gündeinde yer alan koronavirüs salgını, personel ilanlarının yayınlanmasını engellemezken birçok kadroda alımlar tüm hızıyla devam ediyor. Artık İŞKUR bürolarına gitmeden online olarak iş ilanlarına başvuru yapabilen vatandaşlar bu süreç için İŞKUR kaydı yaptırarak hizmet almayı sürdürüyor. Peki İŞKUR iş ilanları Mayıs ayı personel kadrosu açıklandı mı? İşte detaylar…

İŞKUR İş İlanı Başvurusu Genel Şartlar

İŞKUR’daki iş ilanlarına başvurmak için 18 yaşından büyük olmak ve tecrübe şartlarını taşımak gerekiyor. Ayrıca İŞKUR kaydı yaptırdıktan sonra gün içinde hem il hem de ülke geneli personel alım ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yeni paylaşılan İŞKUR beden işçisi ve temizlik personeli kadrolarına dair ilanlar bulunmaktadır. Bu ilanların ilerleyen günlerde artması beklenirken vatandaşlar tecrübeli olduğu alanlar için de arama yapabilir.

İŞKUR temizlik ve beden işçisi ilanları Ankara, Kocaeli, İstanbul ve Karabük için açıldı. Ancak İŞKUR günün her saatinde farklı illerden açılan istihdam olanaklarını resmi web sitesinde paylaşmaya devam etmektedir. Bu nedenle günlük araştırmalarınızı sürdürürken sitenin arama kısmına dilediğiniz pozisyona göre arama yapabilirsiniz. Temizlik işçisi, beden işçisi, çağrı merkezi personeli, aşçı ve daha binlerce pozisyon için arama yaparak yöneticilere kısa süre ulaşabilir ya da başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak ilgili bölüme ulaşabilirsiniz.

İŞKUR AÇIK İŞ İLANLARI SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN