İş Bankasından Şubesiz ve 3 Ay Ertelemeli 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Son zamanların dikkat çeken bankalarından olan İş Bankası, şubesiz kredi kampanyası kapsamında 50 bin TL’ye kadar destek sunacak. 3 ay ertelemeli olan bu kredinin vadesi ise 36 ay olacak. Krediye internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden anında başvuru yapılabilecek.

Salgın döneminde ülkemizde atılan normalleşme adımları ekonomiye de olumlu yansımaya başladı. Daha önce kredi faiz oranlarında indirime giden İş Bankası şimdi de şubeye gitmeden kredi imkanı sunacak. Elektronik başvuru ile alınacak bu kredi kampanyasının Haziran sonuna kadar devam etmesi bekleniyor.

İş Bankası Şubesiz Kredi Kampanyası

En düşük 3.000 TL, en yüksek 50.000 TL’ye kadar alabileceğiniz İş Bankası şubesiz kredi ile beraber acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu kredide vade gün sayısına göre faiz oranları değişiyor.

Düşük faizle şubesiz kredi almak isteyenler 0 ile 36 ay vade arasında yüzde 0,96 faiz oranından yararlanacak. 37 ile 65 ay vadede kredi almak isteyenler ise yüzde 1,03 faiz oranıyla kredi alabilecek. Son olarak bu kredide 3 ay erteleme olanağının olduğu da unutulmamalı.

Tüketiciler 50.000 TL için 0,96 faizle ve 36 ay vadede aylık 1,704 TL ödeme yapacak. Toplam geri ödeme ise 61,365 TL olacak. Kredi kapsamında 166 TL hayat sigortası, 262 TL de tahsis ücreti alınacak ve toplam masraflar 429 TL olacak.

İş Bankası şubeye gitmeden kredi almak isteyenler internet bankacılığı üzerinden krediye başvuru yapabilir. Ayrıca kredi skoru yüksek olanların kredi başvuruları da anında onaylanmaktadır.