İş Bankasından Düşük Faizli ve Ertelemeli 10 Bin TL Acil Nakit Kredisi Almak İsteyenler Aylık Ne Kadar Taksit Ödemesi Yapacak?

Düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanmak isteyen vatandaşlar, araştırmalarına devam ediyor. Bu kapsamda İş Bankası müşterileri internet bankacılığından ya da mobil uygulama üzerinden ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilecek. Uzun vadede düşük faizle kredi alacak olan banka müşterileri ayrıca erteleme fırsatından da yararlanacak.

İş Bankasından Müşterilerine Acil Nakit Kredisi

Bankanın sağladığı yeni kredi kampanyasında müşteriler 50 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilecek. Aynı gün içinde onaylanacak olan kredi için şubeye gitmeye gerek kalmadan banka hesaplarından krediyi alabilecek. Elbette bu krediden yararlanmak için kredi puanının da yüksek olması gerekiyor.

İş Bankası kendi müşterilerine özel sunduğu ertelemeli ihtiyaç kredisini 3-36 ay vade arasında yüzde 0,96 faiz oranıyla aktaracak. 36 ay vadeden yüksek talepler için faiz oranı yüzde 1,03 olarak belirlendi. Bu kredide 3 aylık erteleme şansı da banka müşterilerine sunulacak.

36 ay vadede 10 bin TL kredi alacak olanlar yüzde 0,96 faiz oranıyla aylık 340 TL ödeme yapacak. Toplam geri ödeme 12,273 TL olacak. Kredideki masraflar ise 52,50 TL kredi tahsis ücreti, 166 TL olarak da hayat sigortası bulunuyor.

Haziran ayında pek çok banka tarafından paylaşılan kredi kampanyaları devam ederken eşya kredisi olarak yüzde 0,55 faiz oranıyla 3 kamu bankasına da başvuru yapılabilir. Ancak bu kredide sadece bankanın anlaşmalı olduğu firmalardan alışveriş yapılması karşılığında kredi imkanı sağlanıyor. Özel bankalarda ise herhangi bir şart olmadan sadece yüksek kredi skoruyla uzun vadeli krediler alınabiliyor.