İş Bankasından Çifte Güncelleme! 6 Ay Ertelemeli Konut Kredisi ve Taşıt Kredisinde Yeni Kampanyanın Detayları Açıklandı!

İş Bankası son dönemlerde çok sayıda kredi kampanyasını devreye almıştı. Bunlardan biri de 6 ay ertelemeli konut kredisi oldu. Ayrıca hem sıfır hem de ikinci el taşıt kredisinde de indirim uygulanacağı açıklandı.

İş Bankasının yaptığı son güncellemede konut kredisi faiz oranlarının 6 ay erteleneceği açıklandı. Faiz oranı ise yüzde 0,94’ten yüzde 0,87’ye düşürüldü. Buna ek olarak İş Bankası konut kredisi konut kredisinde ilk taksit ödemesi 6 ay sonra yapılabilecek.

Ev kredisi hayat sigortalı olarak sunulan bu kredide 120 ay vade imkanı da sağlanacak. 100 bin TL için 120 ay vadede 1. taksit için toplu ödeme talep edilecek. Yani 7. ay itibariyle konut kredisi alanlar 5,307 TL taksit ödemesi gerçekleştirecek.

Bu kampanyadan faydalanarak konut sahibi olan tüketiciler 6 ay ertelemeli kredi kullanmak isterse, konuta hemen yerleşebilecek. Buna göre ödemeler de yeni yılın Ocak ayında başlayacak.

İş Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama

İş Bankası sıfır ve ikinci el taşıt kredisinde faiz oranını yüzde 0,87 olarak güncelledi. Buna göre 60 ay vadede 40 bin TL’lik taşıt kredisi için tüketiciler aylık 900 TL ödeme yapacak. Toplam geri ödenecek tutar ise 54,029 TL olacak.

İş Bankasının en son güncellemeleriyle ilgili bilgi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi düzenli takip etmeniz yeterli. Ayrıca diğer özel bankaların güncel kredi faiz oranlarını da sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.