İş Bankasından 50.000 TL’ye kadar Şubesiz Kredi Kampanyası Devam Ediyor!

3 ay ertelemeli anında kredi kampanyasını devreye alan İş Bankası, 50.000 TL’ye kadar sunduğu kredi sürecini devam ettiriyor. Vatandaşlar acil nakit kredisi için şubeye gitmeden de başvuru yapabiliyor. Haziran 2020 döneminde ilk kez faiz indirimine giden bu bankanın faiz oranları da merak ediliyor. Peki, İş Bankası anında kredi faiz oranları yüzde kaç oldu? İş Bankasından ihtiyaç kredisi almak istiyorum diyenler başvurularını nereden yapacak?

İş Bankasından 3 Ay Ertelemeli 50.000 TL Acil Nakit Kredisi

İş Bankası kendi müşterilerine özel olarak başlattığı bu kredi kampanyasında ilk kez faiz indirimine gitti. 50.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak kullandırılan bu kredide faiz oranı 0,89 olarak açıklandı.

Haziran 2020 döneminde pek çok banka kendi müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyalarını devreye almıştı. İş Bankası da şubesiz kredi veren bankalar arasında yer alırken müşterilerine özel erteleme seçeneğini de gündeme getirdi. 60 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli ve 0,89 faizle kullanılacak bu krediye başvuru yapmak isteyenler İşCep mobil üzerinden anında başvuru yapabiliyor. Kredi puanı yüksek olan banka müşterilerinin kredi onayı aynı gün içinde veriliyor.