İş Bankasından 3 ay Ertelemeli 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası! İş Bankası Kredi Hesaplama

Anında kredi kampanyasını devreye alan İş Bankası, bayramdan önceki fırsatlarıyla dikkat çekiyor. Şubeye gitmeden bu krediye başvuru yapabilecek olan tüketiciler, kredide onay aldıktan sonra kendi hesaplarından ilgili tutarı çekebilecek. Faiz oranları da düşük olan bu kredide vade gün sayıları da merak ediliyor.

İş Bankası müşterileri 0.89 faiz oranıyla 36 ay vadeli kullanacağı anında krediyi 3 ay ertelemeli olarak alabilecek. Bankadan yapılan açıklamada konuyla ilgili şu ifadelere yer verildi; “Bankamızdan alınacak düşük faizli anında kredi, 3 aya varan ödemesiz dönem için bankamatiklerden yapılan anında kredi başvuruları için geçerli değildir.”

Bu açıklamaya göre anında kredi almak isteyen vatandaşlar hızlı krediye şubelerden, İşCep mobil uygulamasından ve bankamatiklerden başvuru yapabilir.

30.000 TL için 36 ay vadeli İş Bankası ödeme planında aylık 1.008 TL taksit ödenmekle beraber 166 TL hayat sigortası, 157 TL de kredi tahsis ücreti ödenecektir. 36 ay vade sonunda tüketicilerin toplam ödeyeceği tutar, 36.293 TL olacaktır.

İş Bankası son zamanlarda düşük faizli kredi kampanyalarını devreye alırken pek çok tüketici tarafından da dikkat çekiyor.