İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyası Başlattı

Geçtiğimiz hafta pek çok banka faiz indirimine gitmiş ve tüketicilere düşük faizli ihtiyaç kredileri sunmaya başlamıştı. Son olarak İş Bankası başlattığı bayram kredisi kampanyası ile özel imkanlarla kredi vereceğini açıkladı. 3 ay ertelemeli olarak sunulacak İş Bankası bayram kredisi Mayıs ayının da ilk kredi kampanyası olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Kredi kullanım şartları ve ödeme planları haberimizin devamında.

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyası

İş Bankasının Mayıs ayına özel olarak başlattığı 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ilgili detaylar da paylaşıldı. Tüketiciler en çok 50 bin TL’ye kadar bayram kredisi kullanabilirken 60 ay vadeye kadar da taleplerini bankaya bildirebilecek.

İş Bankasından bayram kredisi almak isteyenler faiz oranını da araştırmaya devam ediyor. Banka tarafından sunulan bayram kredisinde faiz oranı yüzde 0,96 olarak açıklandı. Ancak bu oran 36 ay vadeler için geçerli. 37 ile 60 ay arasındaki vadelerde faiz oranı yüzde 1,03 olarak uygulanacak.

İş Bankası bu krediyle ilgili yaptığı açıklamada 3 ay erteleme şansı sunulduğunu da bildirdi. 3 ay sonra ödemeye başlanacak olan bayram kredisini eşit taksitlerle kullanabilirsiniz. Başvurular İşCep uygulamasından ya da bankanın internet şubesinden yapılabilecek.

Yüzde 0,96 faiz oranıyla 36 ay vadede 10 bin TL için tüketiciler aylık 340 TL taksit ödemesi gerçekleştirecek. Bu kredide toplamda 219 TL masraf bulunuyor. 166 TL hayat sigortası ve 52,50 TL tahsis ücreti alınan bayram kredisine başvurular da bugün itibariyle başladı.