İş Bankası 2020 Yılına Özel İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredisi Detaylarını Paylaştı!

Son zamanlarda faiz indirimleriyle gündeme gelen İş Bankası, konut kredisinde 120 ay vade, taşıt ve ihtiyaç kredisinde ise 60 ay vade imkanı sağlıyor. Ayrıca düşük faizlerle kredi alabilmek için İş Bankasının sunduğu avantajlardan yararlanmak isteyen vatandaşlar 2020 yılına özel kampanyaları da merak ediyor. İş Bankası 2020 kredi faiz oranları haberimizin devamında…

Anında kredi onayı başta olmak üzere esnek ödeme planları ve düşük faiz oranlarıyla kredi başvurusu yapabileceğiniz İş Bankasında farklı kredi ürünleri yer alıyor. Ayrıca bu yıl bayram kredisi de sunan İş Bankası, kendi müşterilerine özel cepten kredi kullanım fırsatı da tanıyor.

İş Bankası 2020 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi için düzenlenen kampanyada uygulanan faiz oranı yüzde 0,96 olan bu bankada faiz oranları vadeye göre değişebiliyor.

İş Bankası 2020 Konut Kredisi Faiz Oranları

Ev sahibi olmak isteyenler için de yüzde 0,92 faiz oranı ve 120 ay vade fırsatıyla konut kredisi sunan İş Bankası, başvuruları şubeden kabul ediyor. Üstelik bu kredide hayat sigortası da yaptırılıyor.

İş Bankası 2020 Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Taşıt kredisinde de yüzde 1’in altında faiz oranı sunan İş Bankası ikinci el ve sıfır araçlar için aynı faizle kredi imkanı sağlıyor. 2020 yılı için İş Bankasında taşıt kredisi faiz oranı yüzde 0,92 olarak güncellenmiş durumda.

Hızlı başvuru için İşCep uygulamasını, telefon bankacılığını ya da internet bankacılığını taşıt ve ihtiyaç kredisi için kullanabilirsiniz.