İNG’den Faizsiz ve Masrafsız Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası! İNG Özel Kredi Kampanyasında Vade Oranı Yüzde Kaç?

İNG Bank tarafından başlatılan yeni kampanyada tüketicilerin acil nakit ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanıyor. Masrafsız ve faizsiz olan bu kredi 3 bin TL’ye kadar alınabilecek.

Merkez Bankasının geçtiğimiz hafta açıklandığı faiz indirim kararının yanı sıra BDDK’nın banka rasyosu müdahalesiyle beraber bankaların faiz oranları düşüşe geçmişti. Öte yandan özel bankalar art arda kredi kampanyaları başlatmıştı. Vatandaşlar da en düşük faizle ihtiyaç kredisi almak için araştırmalarını sürdürürken İNG Banktan yeni bir kampanya duyuruldu.

İNG Bank Faizsiz Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları

Bazı özel koşulların sağlanması halinde İNG Bank tüketicilere masrafsız ve faizsiz kredi verecek. Ancak bu kampanyadan sadece öğretmenler, sağlık çalışanları, emekli öğretmenler ve akademisyenler yararlanacak.

Turuncu ekstra dönemi kredi fırsatı olarak adlandırılan bu kampanyada, İNG kredi noktalarından kredi kullanan müşterilere özel 12 ay vadeli 3.000 TL kredi sağlanacak. Faiz oranı yüzde 0 olan bu kredide harcama koşulu da bulunmuyor.

12 ay vadede 3.000 TL’lik İNG ihtiyaç kredisinde yıllık faiz oranı yüzde 0 olarak uygulanacak. Ayrıca kredi tahsis ücreti de alınmayacak. Bu kapsamda tüketiciler aylık 225 TL ödeyerek kredi ödemesini 12 ayda tamamlayabilecek.

Faizsiz masrafsız İNG kredisinden faydalanmak isteyen bireyler, başvurularını İNG mobil üzerinden yapabilecek. Mobil uygulamada mesleklerini teyit eden tüketiciler başvuru ekranında ihtiyaç duyulan bilgileri doldurduktan sonra bankaya formu gönderecek. İNG Bank aynı gün içinde de öğretmenler, sağlık çalışanları, emekli öğretmenler ve akademisyenlerin kredi başvurusunu onaylayabilecek.