İNG Bank’tan Emekli Vatandaşlara Özel Kredi Kampanyası!

Haziran döneminde düşük faiz oranlarıyla gündeme gelen İNG Bank son dakika kredi duyurusu olarak emeklilere özel bir kampanya başlattığını açıkladı. Ayrıca 60 ay vadeli olarak sunulan bu kredinin yanı sıra maaşını İNG’ye taşıyacak olan emeklilere de 2,550 TL’ye kadar maaş promosyonu verileceğini duyurdu.

İNG Bank Emeklilere Özel Acil Nakit Kredisi

İNG Bank emekli vatandaşlar için yüzde 0,79 faiz oranıyla kredi verecek. Bankanın yaptığı duyuruda 0,79 faizli kredinin maaşını İNG’ye taşıyanlara özel olarak sunulacağı da belirtildi. Bireysel nakit kredisi kapsamında şubeye gitmeden İNG mobil uygulamasını kullanarak başvuru yapabilecek olan emekliler ayrıca 60 ay vadeli bu krediden aynı gün içinde yararlanabilecek.

10 bin TL için 60 ay vadede aylık 219 TL taksit ödemesi yapacak olan emekliler sadece 50 TL kredi tahsis ücreti ödeyecek.

Emeklilere Özel Maaş Promosyonu

İNG Bank uygun kredi veren bankalar arasında yerini alırken emekli maaşını İNG’ye taşıyanlar için de 2,550 TL’ye kadar promosyon verileceğini açıkladı. Nakit promosyonla beraber turuncu ekstra ile 750 TL’ye kadar yapılan harcamalarda her ay için 50 TL nakit, 3 yıl için de 1,800 TL nakit promosyonu sunulacağı belirtildi. Bu durumda toplam promosyon miktarı 2,550 TL’ye ulaşacak.

İNG Bank Haziran 2020 itibariyle pek çok kredi kampanyasını devreye almış ve tüketicilerin dikkatini çekmişti. Şimdi de emekli vatandaşlara özel olarak sunulan bu krediyle beraber salgın döneminde tüketicilere desteğini sürdüren İNG, emekli promosyonuyla birlikte gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.