İNG Bank’tan Düşük Faizle 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İNG Bank dün itibariyle kredi faiz oranlarını düşürmüş ve tüketicilere düşük faizle ihtiyaç kredisi vermeye başlamıştı. Nisan ayı sonunda indirim kararı alan İNG Bank artık yüzde 0,89 faizle ihtiyaç kredisi verecek. Ekonomikredi.com olarak bizler de 3 ay ertelemeli İNG Bank ihtiyaç kredisi için 60 ay vadede ödenecek taksit miktarını sizlerle paylaşıyoruz.

İNG Bank 0,89 İhtiyaç Kredisi Hesaplama

En düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi desteği sunan İNG Bank 3 ay erteleme imkanıyla yüzde 0,89 faizle tüketicilerin yüzünü güldürmeye başladı. Geri ödemeler 60 ay vadeye kadar çıkarken kişiye özel faiz oranları da banka tarafından belirleniyor.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında pek çok banka faiz indirimine giderken en büyük indirim haberi dün İNG Bank’tan gelmişti. Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen tüketiciler artık 0,89 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi alabilecek. Fakat bu faiz oranı, kredi notu yüksek olan tüketicilere sunulacak.

O halde 5000 TL için 60 ay vadede tüketicilerin ödeyeceği aylık taksit miktarı 113 TL olmakla beraber toplam geri ödeme 6,797 TL hesaplanacak.

3 ay erteleme imkanı da olacağı için 57 ay vadede aylık 113 TL gibi düşük bir taksit oranıyla 5000 TL’lik krediye hemen başvurabilirsiniz. 3 ay erteleme kampanyası 5001 TL’den 100 bin TL arasındaki tutarlar için ayrıca 60 ay vadelendiriliyor.

İlerleyen günlerde diğer özel bankalardan da kredi faiz indirimi gelebilir. Çünkü Merkez Bankası son PPK toplantısında tekrar faiz indirmiş ve bankalar da bu kararın ardından harekete geçmişti.