İNG Bank Temmuz 2020 Döneminde Düşük Faizli Konut, Taşıt ve İhtiyaç Kredisi Sunuyor! İNG Kredi Hesaplama, Faiz ve Vade Oranları

Düşük faizli kredi almak istiyorum diyenler şu sıralar İNG Bank şubelerini ziyaret ediyor. Ayrıca İNG konut kredisi ile İNG taşıt kredisi faiz oranları da güncellendi. Buna göre 2020 Temmuz döneminde İNG kredilerinde kampanyalar uygulanırken vatandaşlar da acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Pandemiden sonra kamu bankalarının başlattığı kredi kampanyaları, özel bankalarda da tüm hızıyla sunuluyor. Ayrıca bu konuda Bakan Albayrak’ın özel bankalarla ilgili yaptığı açıklamalardan sonra bankalarda art arda gelen indirim fırsatları vatandaşları memnun ediyor. Kamu bankaları ise bu süreçte 0.49’dan başlayan taşıt kredisi kampanyası, 0.55 faizli ihtiyaç kredisi ile 0.64 faizli sıfır konut, 0.74 faizli ikinci el konut kredisi kampanyalarını sürdürüyor. Peki, İNG kredilerinde faiz oranları ne kadar?

İNG Bank’tan Düşük Faizli Kredi Kampanyaları

İNG Bank tarafından yapılan duyuruda aylık yüzde 0.79’dan başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi verilecek. Ayrıca anlaşmalı yerli firmalar ile İNG arasında yapılan anlaşmaya göre peşin fiyatına taksitle 40 bin liraya kadar taksit uygulanacak.

Öte yandan İNG Bank taşıt kredisinde 0.82 faizle kredi imkanı sağlayacak. Ancak bu faiz kaskolu taşıtlar için geçerli olacak. KOBİ’lere de taşıt kredisi imkanı sağlayan İNG Bank da özel iş yeri ve KOBİ taşıt kredisi 0.85 faizle sunulacak.

İNG Bank 60 ay vadeli özel ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.79 olarak sunulurken bu faiz oranı, tüketicilerin kredi skoruna göre belirlenecek. Ancak en düşük ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında olan İNG sayesinde yüksek kredi skoruna sahip olan vatandaşlar en düşük faiz oranıyla kredi almaya devam edebilecek.