İNG Bank Şubesiz Kredi Kampanyası Devam Ediyor! İNG 0.79 Faizle İhtiyaç Kredisi Hesaplama!

0.79 faizli ihtiyaç kredisi veren İNG Bank bu kredide hem şubesiz hem de uzun vadeli seçeneklerini devreye alıyor. Pandemi döneminde vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çok sayıda hamle gerçekleştiren İNG Bank, kendi müşterilerine en düşük faizle kredi veriyor. Ayrıca 0.79 faizle borç yapılandırma kredisi kampanyası da devam ediyor. Şubeye gitmeden kredi çekmek isteyen banka müşterileri 60 ay vadeli 0.79 faizle kredi alabiliyor. Ancak bu kredide sağlanması gereken en önemli şart, kredi notunun yüksek olması. Yani kredi skoru düşük olanlar daha yüksek faiz oranları üzerinden ihtiyaç kredisi alabiliyor.

İNG Bank 0.79 Faizle İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İNG 0.79 faizle ihtiyaç kredisi almak için 10.000 TL başvurusunda aylık ödenecek tutar 219 TL oluyor. Toplam maliyet ise 13.210 TL.

Aynı faiz oranıyla 20.000 TL kredi başvurusu yapanlar ise ayda 439 TL ödeme yapıyor ve toplamda 26.420 TL geri ödeme gerçekleştiriyor.

İNG 0.79 Faizle Şubesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İNG kendi müşterilerine şubesiz kredi verirken mobil uygulamalar üzerinden başvuruları kabul ediyor. Banka müşterisi olmayanlar da artık bankanın internet sitesi üzerinden başvuru yaparak aynı gün içinde geri dönüş alabiliyor. KKB skoru düşük olanların kredi başvurusu onaylanmazken, yüksek kredi puanına sahip olanların kredi başvuruları anında onaylanıyor.

Son zamanların en düşük faiz oranıyla kredi veren bankaları arasında olan İNG Bank’ta KKB skoruna göre tüm başvurular web kanalıyla yapılabiliyor.