İNG Bank Düşük Faiz Oranıyla Yapılandırma Kredisi Sunmaya Devam Ediyor! 10 Bin TL için Yapılandırma Kredisinde Aylık Ne Kadar Ödeme Yapılacak?

Son zamanlarda borç yapılandırma kredisi veren bankalar ile ilgili araştırmalar artmaya başladı. Vatandaşlar borcunu tek bir bankada toplayarak ödemek istediği için düşük faizli seçenekleri kontrol ederek uzun vadeli krediler alabiliyor. İNG Bank tarafından yapılan açıklamada 60 ay vadeye kadar 10 bin TL’lik kredinin düşük faiz oranıyla yapılandırıldığına dair bilgilere yer verilirken bizler de detayları paylaşmaya devam ediyoruz.

İNG Bank 10 Bin TL Düşük Faizli Borç Yapılandırma Kredisi

10 bin TL’ye kadar düşük faizli borç yapılandırma kredisi veren bankalardan olan İNG Bank bu süreçte en düşük faiz oranını, kredi puanı yüksek olanlara sunuyor. Bu kapsamda yüksek kredi puanına yüzde 0,79 faizle kredi verecek. Ancak kredi skoru düşük olanlar daha yüksek faiz oranıyla bu krediden yararlanmaya başlayabilecek.

İNG Bank kişiye özel yapılandırma kredisi sunarken 10 bin TL için 60 ay vade ve 3 ay erteleme şansı da tanıyor. 0,79 faiz oranıyla 10 bin TL alan ve 60 ay vadeye bölen vatandaşlar aylık 219 TL ödeyecek. Toplam geri ödeme ise 13,158 TL olarak hesaplanıyor. Ayrıca bu kredide sadece 50 TL kredi tahsis ücreti alınacak.