İNG Bank 5.000 TL için 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama! İNG Haziran 2020 Faiz Oranları ve Ödeme Planı

Ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yerini alan İNG Bank, 2020 Haziran döneminde rağbet görmeye devam ediyor. Ekonomikredi.com olarak sizlerle paylaşacağımız bu kredinin detaylarında ayrıca 5.000 TL için aylık taksit miktarlarını da aktarmaya devam ediyor olacağız.

İNG Bank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken İNG Bank 2020 Haziran döneminde de çokça tercih ediliyor. Yüzde 0,79 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi verecek olan İNG, bu krediyi sadece kredi skoru yüksek olanlara sunacak. Kredi puanı düşük olan tüketiciler bu kapsamda daha yüksek faiz oranlarından yararlanarak kredi alabilecek.

Mayıs 2020 döneminde başlatılan 3 ay erteleme seçeneği Haziran ayında da geçerli. Yani 0,79 faiz oranıyla 60 ay vadede ve 3 ay ertelemeli olarak kredi skoru yüksek olan tüketiciler bu krediden yararlanabilecek.

İNG bank ertelemeli kredi kampanyası kapsamında 5.000 TL’lik kredi için tüketiciler 60 ay vadede aylık 110 TL taksit ödemesi yapacak. Bu kredide toplam geri ödeme 6,579 TL olacak. Kredi tahsis ücreti ise sadece 25 TL olarak alınacak.

2020 yılında özel bankalardan art arda gelen kredi kampanya duyuruları aslında vatandaşların nakit ihtiyaçların nakit ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyor. Bu kapsamda ertelemeli ihtiyaç kredileri de daha çok tercih ediliyor. Hem düşük faizli hem de ertelemeli olan tüketici kredileri uzun vadede alınınca vatandaşlar bütçesine uygun olarak geri ödemeleri yapabiliyor.

İNG Bank kredi kampanyalarıyla ilgili son dakika gelişmelerini sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız.