İNG Bank 3 Ay Ertelemeli 0.79 Faizle 50.000 TL Borç Transfer Kredisi Veriyor! İNG Borç Kapatma Kredisi Hesaplama

0.79 faizle ihtiyaç kredisi veren İNG Bank ayrıca 0.79 faizle borç yapılandırma kredisi veriyor. Bankanın özel koşullarını sağlayan tüketiciler ayrıca 60 ay vade ve 3 ay erteleme şansından da yararlanabiliyor. Her zaman yakından takip ettiğimiz İNG Bank ihtiyaç kredisi kampanyalarına eklenen borç transfer kredisinde 50.000 TL’ye kadar olan borçlarınızı bu bankaya taşıyabilirsiniz.

İNG 0.79 Faizle 50.000 TL Yapılandırma Kredisi Hesaplama

İNG Bank’tan 60 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak alabileceğiniz 50.000 liralık yapılandırma kredisinde aylık taksit 1.097 TL’dir. Geri ödemede toplam tutar 65.791 TL ve 250 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bunun dışında kredide ek bir masraf bulunmuyor.

Kredi puanına göre tüketicilerine destek olmayı sürdüren bu bankadan kredi almak isteyen banka müşterileri online kanallar aracılığıyla hızlı kredi alabiliyor. Ancak ilk defa İNG’ye başvuracak olan tüketiciler, KKB skoruna göre değerlendirildikten sonra kredi almaya başlayabiliyor. Son zamanların düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyalarını devreye alan İNG Bank’ın ilerleyen dönemlerde sunacağı krediler hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip etmeyi sürdürebilirsiniz.