İhtiyaç ve Konut Kredisi Yapılandırma Kampanyalarında Son Dakika! İş Bankası, İNG Bank ve QNB Finansbank 0,79 – 0,87 Faizle Yapılandırma Kredisi Veriyor!

Konut kredisi yapılandırma yapan bankalar son zamanlarda vatandaşlar tarafından araştırılırken tüm Türkiye Bankalar Birliğinden yapılan açıklamada kamu bankalarında henüz yapılandırma sürecinin gündemde olmadığı belirtildi. Bilindiği üzere Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası 0,64 faizle sıfır konut kredisi, 0,74 faizle ikinci el konut kredisi kampanyası başlattı. Kredi puanı düşük olanların yararlanamadığı bu krediden sonra vatandaşlar da özel bankalarda yapılandırma var mı sorusunun yanıtlarını aramaya başladı. Daha önce yüksek faizle kredi kullananlar artık ihtiyaç kredisi için 0,79, konut kredisi için de 0,87 faizle yapılandırma sürecine gidebiliyor.

Konut kredisinin yanı sıra ihtiyaç kredisinde 2020 yılı için 0,55 faiz oranı uygulayan 3 kamu bankası, bu krediyi anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişler için sunuyor. 60 ay vadeye kadar 6 ay ertelemeli olarak kullanabileceğiniz bu kredide en düşük 3.000 TL, en yüksek 30.000 TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Ancak bu kredide KBB sorgulama yapılmakta ve kredi puanına göre hizmet sunulmaktadır.

2020 İhtiyaç Kredisi Yapılandırma Kampanyaları

Borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlar düşük faizle ihtiyaç kredisi yapılandırma yapabilecek. 60 ay vadeye kadar İNG ve QNB Finansbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi yapılandırma kampanyasında faiz oranı 0,79 olarak açıklandı. Buna göre tüketiciler 20.000 TL kredi yapılandırma kampanyasında 60 ay vade için aylık 438 TL taksit ödemesi yapacak. Toplam geri ödeme ise 26.316 TL olacak.

Borçlarını tek bir bankada birleştirmek isteyenlere sunulan ihtiyaç kredisi yapılandırma kampanyası için bu bankaların şubelerine gitmeniz yeterlidir.

2020 Konut Kredisi Yapılandırma Kampanyaları

Konut kredisi yapılandırma kampanyası dahilinde İş Bankası 6 ay ertelemeli olarak imkan sağlıyor. Faiz oranı 0,89 olarak açıklanan bu kampanyada kredi skoruna göre farklı faiz ve vade oranları söz konusu olabiliyor. Bu yüzden en yakın İş Bankası şubesine giderek konuyla ilgili tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.