İhtiyaç Kredisi Çekmek İsteyenler için Haziran 2020 Dönemi 3 – 6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankaların Tam Listesi!

Bankaların 2020 kredi kampanyaları devam ederken en çok da ertelemeli kredi veren bankalar listesi merak ediliyor. 3 aydan 6 ay vadeye kadar kredi öteleme şansı sunan pek çok banka ayrıca faiz oranlarında da indirime gitti. Banka müşterileri aynı gün kredilerini hesaplarına aktarırken, ilk defa kredi çekecek olanlar ise bankalar tarafından bazı kriterlerin sağlanması durumunda hizmet alabilecek. Acil nakit kredisinde kredi skoru her zaman önemli olduğundan kredi puanı yüksek olan tüketiciler aynı gün kredilerini kullanmaya başlayabilecek.

Ertelemeli Kredi Nasıl Alınır?

Ülkemizdeki pek çok banka vatandaşların kredi kullanımlarına özel 3 aydan başlayan ve 6 aya kadar devam eden öteleme şansı sunuyor. Yani krediyi Haziran döneminde alan vatandaşlar 6 ay öteleme ile Aralık ayında taksit ödemeye başlıyor. Genelde ihtiyaç kredilerinde uygulanan bu kampanyalarla beraber kredideki faiz oranları da her zaman merak konusu.

Ötelemeli kredi veren bankalar 60 aya kadar bu kredide limit sağlıyor. Buna göre 3 ay ertelemeli kredi alındığı zaman toplamda 57 ay, 6 ay ertelemeli kredi alındığında ise 54 ay vade söz konusu oluyor.

2020 Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Ülkemizde faaliyet gösteren özel ve kamu bankalarının bazıları bu konuda gerekli desteği müşterilerine sağlıyor. Yapı Kredi ve Vakıfbank başta olmak üzere Akbank, Halkbank, QNB Finansbank, İş Bankası, TEB ve İNG Bank 3-6 ay arasında öteleme şansı sunuyor.