Taksit Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Taksit Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileri ?

Günümüzde hemen herkes borç para ihtiyacını banka kredileri sayesinde sağlamaktadır. Banka kredileri uzun vadeli ödeme seçenekleri sayesinde, normal bir borç alışverişinden çok daha kazançlı konumdadır. Bu nedenle banka kredileri her zaman tüketiciler tarafından tercih edilir. Ancak banka kredileri her ne kadar avantajlı olsalarda her ay ödeme zorunluluğu banka kredilerinin en kötü noktalarından biridir. Kredi almak istediğinizde banka size belirli bir ödeme planı çerçevesinde her ay ödemeli olarak kredi vermektedir, ancak her ay ödeme yapmaya bazen gücümüz yetmeyebilir veya her ay düzenli gelir elde edemiyor olabiliriz. Olaya bu açıdan baktığımız zaman, her ay ödeme zorunluluğu sırtımıza ciddi bir yük bindirmektedir. Ancak yine de endişelenmeyin, tüketicilere her ay ödeme zorunluluğu olmadan da kredi sunan bankalar mevcut. Bu yazıda sizlere taksit ertelemeli kredi veren bankalardan bahsedeceğiz. 

Taksit ertelemeli kredi imkanı sunan bankaların tamamına yakını bu krediyi, yüksek faiz şartıyla vermektedir. Normal bir kredi faizine kıyasla bu kredinin aylık faizi %0,9’a kadar fazla olabilir. Taksit ertelemeli kredi veren bankaların çoğu 1-2-3-4-5-6 ay ertelemeli şekilde imkan sunar.

[ilgiliMakale icerik_id=”1044″]

QNB Finans Bankası 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Krediye ihtiyacınız var ise, QNB Finansbank’ı tercih edebilirsiniz. Banka aylık 0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla tüketicilere kredi imkanı sunuyor. Kredi 3 aya kadar ertelenmekle birlikte bu süreç içerisinde ödemesi alınmayan 3 ayın faizi de toplam borca ekleniyor. Yani aylık %1 faiz ile kredi aldıysanız ve toplam borcunuz 50 bin lira ise, 3 ay için borcunuza 1,500 lira faiz eklentisi yapılır. Öte yandan ertelediğiniz borcu son ödeme tarihine kadar ödemeniz durumunda, yeniden erteleme imkanı sunulabiliyor.

İş Bankası Ertelemeli Konut Kredisi

 Konut kredi tüketicileri, kredi aldıktan sonra her ay ödeme yapmakta güçlük çekiyorlar ve bazen aldıkları kredileri ertelemeleri gerekebiliyor. İşbankası’nın sunduğu bu kredi tipinde 6 aya kadar erteleme yapılabilmektedir. 6 ayın sonunda borcunuza 6 aylık faizinde ekleneceğini unutmayın. Faiz oranları aylık 0,99’dan başlamakta ve kredi notuna göre 1,99’a kadar çıkabilmektedir. 

Bir cevap yazın