Son Dakika: QNB Finansbank İhtiyaç Kredisinde Faiz Oranlarını Düşürdü!

Merkez Bankasının geçtiğimiz gün düzenlediği PPK toplantısından faiz indirim kararı çıkmıştı. Kararın ardından özel bankalardan art arda faiz indirim uygulamalarıyla ilgili haberler gelmeye başladı. Son olarak QNB Finansbank da ihtiyaç kredisini yüzde 0,04 oranından yüzde 0,89 seviyesine çekti. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi detayları haberimizin devamında.

QNB Finansbank’tan Ertelemeli Kredi Kampanyası

Yüzde 0,94 yerine artık yüde 0,89 faiz uygulayacak olan QNB Finansbank ayrıca özel imkanlar da sunmaya devam ediyor. Kredi taleplerini bu bankadan karşılayacak olanlar 3 ay ertelemeli kredi alma imkanına da sahip olacak. Nisan ayı sonunda başlatılan bu kredi kampanyasının bitiş tarihi de henüz güncellenmedi.

60 ay vadeye kadar 15 bin TL yüzde 0,89 faizle kredi alacak olanların günlük ödemesi gereken tutar sadece 11 TL. Aylık taksit tutarı da 339 TL olarak tahsil edilecek. 15 bin TL için toplam geri ödeme tutarı da 20 bin 393 TL olacak.

QNB Finansbank’ın sunduğu bu krediye başvuru yapacak olanların başvuruları internet üzerinden de alınabilecek. Düşük faizli ihtiyaç kredisi almak isteyenler ayrıca bankanın mobil uygulamasını kullanarak da kredi başvurularını bankaya gönderebilecek.

Bir cevap yazın