Koronavirüs Salgınından Etkilenen Esnaflara İş Bankasından Son Dakika Kredi Kampanyası

Banka tarafından esnaf ve sanatkarlar için özel olarak hazırlanan kredi kartları ve kredilerin yanı sıra oda ve birliklerle yapılmış olan anlaşmalarda yeni kredi destek paketi İş Bankası tarafından sunuldu. Esnaf destek kredisi veren İş Bankası aynı zamanda esnaf kartıyla da bu zorlu süreçte esnafların yanında olmaya devam ediyor.

İş Bankasından Esnaflara Destek Kredisi Kampanyası

Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeliği bulunan işletme sahipleri, sanatkar ve esnaflara 250 bin TL’ye kadar indirimli faiz oranlarıyla kredi veren İş Bankası, faiz oranını yüzde 0.99 olarak belirledi.

Ürün ve sigorta satışı olmadan 3 ay geri ödemesiz 250 bin TL’ye kadar kredi alabilen esnafların aylık ödeyeceği tutar 9.991 TL olarak belirlendi.

Ürün sigorta satışı olmadan ertelemesiz kredi alacak olanlar da aylık 8.360 TL kredi taksiti ödeyebilecek. Ayrıca ürün ya da sigorta satışıyla 250 bin TL’ye kadar kredi alacak olan esnaflar için uygulanacak faiz oranı 0.98 olarak açıklandı. Bu durumda aylık taksit oranı 8.345 TL olacak.

İş Bankasından Esnaflara Anında Ticari Kredi Kampanyası

36 ay vadeli 100 bin TL’ye kadar anında ticari kredi sunan İş Bankası, gün ya da saat fark etmeksizin bu krediye yapılan başvuruları değerlendiriyor. Haliyle esnaflar ya da iş yeri sahipleri şubeye gitmeden de kredi başvurularını yapabiliyor.

İş Bankası 2020 İş Yeri Kredisi Detayları

Bankanın sunduğu bir diğer esnaf kredisi paketi, iş yeri kredisi olarak adlandırılıyor. 60 ay vadeli olarak sunulan İş Bankası 2020 iş yeri kredisinde ticari nitelik taşıyan gayrimenkul alımlarına özel kredi veriliyor. Teminat olarak sunulacak taşınmazın ise yüzde 75’ine kadar iş yeri kredisi talep edilebiliyor.

Bir cevap yazın