İş Bankası Şubesiz 50 Bin TL Kredi Kampanyası Başlattı

14 Nisan 2020 Salı tarihli İş Bankasının yaptığı duyuruda anında kredi kampanyasının başladığı belirtildi. Üstelik 50 bin TL’ye kadar sunulan bu kredi şubesiz bankacılık sistemine uygun olarak aktarılacak. Yani tüketiciler internet üzerinden rahatlıkla krediye başvurarak olumlu sonuç almaları halinde krediyi hesaplarında görebilecek.

İş Bankasından Yeni Kredi Kampanyası

Nisan ayına özel pek çok bankanın başlattığı kredi uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. Bugün İş Bankası tarafından yapılan duyuruya göre şubeye gitmeden anında kredi kampanyasının başladığı açıklandı. Banka tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadeler yer aldı, “Artık şubeye gitmeden kredi çekmek çok kolay. İnternet şubesi, bankamatikler ya da İşCep üzerinden kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvurunun olumlu sonuçlanması halinde çekeceğiniz kredi tutarı, İş Bankasındaki vadesiz hesabınıza anında aktarılacaktır.”

50 bin TL’ye kadar sunulan bu kredide faiz oranları başvuru sırasında müşterilerin kredi durumuna özel olarak belirlenmektedir. Ayrıca kredi limitine göre faiz oranlarıyla uygun ödeme planları da yine kredi durumuna göre hazırlanmaktadır. Bankadan kredi almak isteyenlerin talep etmesi halinde 3 aydan 60 aya kadar vadelendirme imkanı da sunulmaktadır.

İş Bankası kredi kampanyası sayesinde ATM, internet şubesi veya bankanın mobil uygulaması üzerinden başvurular yapılmaya başlandı. En çok 50 bin TL’ye kadar olan bu krediyle beraber standart faiz oranları yerine her müşteriye özel seçenekler sunuluyor. Geri ödeme planı, faiz oranları ve vade seçenekleri için mobil uygulamaya veya bankanın internet şubesine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın