İNG Bank Aylık 234 TL Taksitle 10 Bin TL Kredi Veriyor

Düşük faizli ihtiyaç kredisi arayışında olan vatandaşlar, İNG Bank kredi kampanyalarını araştırıyor. İNG Bank yüzde 0.99 faiz oranıyla 10 bin TL’ye kadar aylık 234 TL’lik kredi sunarken vatandaşlar Nisan ayına özel ihtiyaç kredisi kampanyasının vade gün sayılarını merak ediyor.

Koronavirüs salgınının devam ettiği ülkemizde ilk olarak devlet bankaları 0.49 faizli temel ihtiyaç kredisi kampanyası başlatmıştı. 4 milyondan fazla kişinin başvurduğu bu kredinin sonuçları da paylaşılmaya başlandı. Bu durum bazı özel bankaları da harekete geçirdi. İNG Bank Nisan ayı içinde 0.99 faiz oranıyla kredi veren bankalar arasında yerini aldı. Ayrıca kredi erteleme imkanı da yine İNG Bank tarafından sunulacak.

İNG Bank 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İNG Bank tarafından sunulan 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisini 3 ay ertelemeli olarak alabilirsiniz. Ayrıca vade gün sayısı 60 ay olarak belirlenen bu kredide 50 bin TL kredi tahsis ücret talep ediliyor. Bu sayede yüzde 0.99 faiz oranıyla 60 ay vadede 10 bin TL için aylık ödenecek taksit tutarı 234 TL olacaktır.

İNG Bank açıklamasında 5000-100.000 TL arasındaki tutarların 60 ay vadeye kadar uygulandığını belirtti. Ayrıca 60 ay vadede 3 ay erteleme ile 57 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturulacağını da dile getirdi.

Kredi skoru yüksek olan tüketicilerin İNG Bank şubelerinden başvuru yapabileceği bu kredi, banka müşterileri tarafından online kanallar üzerinden de tamamlanabilmektedir.

Bir cevap yazın