Halkbank’tan Dosya Masrafsız Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Halkbank 1 Nisan 2020 itibariyle KGF kapsamında 0,49 faiz oranıyla temel ihtiyaç kredisi kampanyasına dahil olmuştu. 60 ay vadede 10 bin TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarını karşılayan tüketiciler şimdi yeni bir kampanyanın duyurusu ile karşılaştı. Halkbank yüzde 60 ay vadede bu kez 100 bin TL’ye kadar düşük faizli ihtiyaç kredisini devreye aldı. Her zaman düşük faiz oranlarıyla dikkat çeken Halkbank, bu krediyi gazi ve şehit yakınlarına özel olarak sunuyor.

Halkbank Vefa İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları

Halkbank ‘vefa kredisi’ adını verdiği bu kampanya ile gazilere ve şehit yakınlarına özel yüzde 0,97 faiz oranıyla 100 bin TL’ye kadar kredi veriyor. Ayrıca kredinin vade gün sayısı 60 ay olarak belirlendi. Tahsis ücretinin alınmayacağı bu kredide 60 ay vadede 100 bin TL için aylık taksit tutarı 2,325 TL olaca. Bununla beraber kampanyadan sadece şehit yakınları birinci dereceden akrabalar ile gazi belgesi olanlar yararlanacak.

Vefa kredisi ile beraber sunulan bu yeni pakette acil nakit desteği almak isteyenler banka şubelerinden başvuru yapabilecek. Çünkü bankanın sadece gaziler işe şehit yakınlarına özel olarak sunduğu vefa kredisinde birtakım belgelerin ibraz edilmesi gerekecek.

Şubelerde yapılan başvuruların ardından olumlu sonuçlanan talepler aynı gün içinde tüketicilerin hesaplarına aktarılacak. Son zamanların en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranlarını sunmaya devam eden Halk Bankası 100 bin TL’ye ve 60 ay vadeye kadar başlattığı bu kredi kampanyasından kredi tahsis ücreti almayacak.

 

Bir cevap yazın