Findeks Not Danışmanı Nedir

Findeks Not Danışmanı Nedir ?

Günümüzde pek çok kişi kredi talebinde bulunmaktadır. Artan ihtiyaçlar ve aldığımız maaşların bizim maddi ihtiyaçlarımızı karşılamaya yetmemesi nedeniyle artık kredi ve kredi kartı kullanmak bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hal böyle olduğu zaman pek çok kişi yoğun olarak kredi talebinde bulunmaktadır. Ancak her banka ne yazık ki kredi başvurularının tamamını kabul edemez. Bunun en büyük nedeni kişilerin yeteri kadar iyi bir kredi notuna sahip olmamasıdır. Kredi notunuzun bankadan kredi almaya yetecek bir meblağda olabilmesi için en az 1200 ve üstü olmalıdır. Daha düşük kredi notuna sahip olan bireyler maalesef ki bankalardan yapmış oldukları kredi başvurularına red yanıtı alırlar.

Geçmiş yıllarda finansal durumunuz iyiyse borç ödemelerinizi aksatmadıysanız kredi notunuz muhtemelen en iyi seviyesindedir. Bu doğrultuda bankadan kredi ve kredi kartı alırken herhangi bir problem yaşamazsınız. Ancak kredi notunuz düştüğü zaman bankalar size kredi vermeyecektir. Bu nedenle kredi notunuzu yüksek tutmak ve en önemlisi kredi notunuzdan her an haberdar olmak çok önemlidir.

 

Findeks Not Danışmanı Ne İş Yapar

Ticaret ile uğraşıyorsanız veya kredi notunuzu sürekli olarak takip etmeniz gerekiyorsa bir findeks not danışmanına ihtiyacınız var demektir. Findeks not danışmanları tam zamanlı profesyonel çalışan kredi notu uzmanlarıdır. Yapmış olduğunuz her finansal işlem için sizi ararlar ve bu konuda uyarırlar. Findeks not danışmanları, eğer kredi notunuz düşük değilse daha da düşmemesi için ödemesi gelen borçları size hatırlatırlar. Kredi notunuz düşükse yükseltmek için neler yapabileceğinizden bahsederler. Bu sayede kredi notunuz düşük dahi olsa yeniden yükseltme imkanına sahip olursunuz.

Findeks not danışmanı ile çalışmaya başladığınızda kredi notunuz ile ilgili bilmediğiniz hiçbir şey olmaz. Danışmanlar sizi sürekli arayarak bu konuda bilgi verirler. Kredi notunuz düştüğünde kredi notunuzu yeniden yükseltmek için ellerinden geleni yaparlar. Findeks not danışman paketleri sizin ihtiyaçlarına ve beklentilerinize yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle maddi durumunuz ne olursa olsun herkese yönelik bir findeks paketi mutlaka bulunur.

Bir cevap yazın