Fibabanka’dan Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankalar Nisan ayı içinde art arda yeni kampanyalar paylaşmaya başladı. Fibabanka da bu bankalar arasında yerini alarak faizsiz masrafsız ihtiyaç kredisi detaylarını tüketicilere sundu. Son zamanlarda koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşların nakit ihtiyaçları artarken bankalar bu konuda yeni düzenlemelere giderek nakit ihtiyaçlarının karşılanması noktasında çözüm üretmeye devam ediyor.

Fibabanka Masrafsız Faizsiz Kredi Kampanyası

Bankanın resmi web sitesi üzerinden yeni bir kampanya detayı paylaşıldı. Sadece kiraz hesap müşterilerine özel olarak sunulacak olan faizsiz masrafsız kredi ile beraber birtakım şartların yerine getirilmesi bekleniyor. TL kiraz hesaba sahip olan tüketiciler vadesiz olarak alt limitlerine göre sıfır faizli krediyi komisyonsuz olarak kullanabilecek.

Kampanyanın 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edeceğini belirten Fibabanka ayrıca maksimum 6 ay vade ile bu krediyi sunacak. Kredi vadesi bitene kadar kredi tutarının blokede tutulacağını da açıklayan banka, resmi web sitesi üzerinden belirtilen kiraz vadeli hesap tutar aralığına denk gelen alt limit tutarına kadar kredi verecek.

Kredi detaylarına ulaşmak isteyenler Fibabanka’nın resmi web sitesine eriştikten sonra ‘kampanyalar’ sayfasına ulaşabilir. Buradan güncel kampanyalar içerisinde ‘kiraz hesap müşterilerine masrafsız, faizsiz kredi fırsatı’ sekmesine tıklayarak detaylara hızlıca erişebilir. Talep eden tüketiciler aynı sayfadan geçmiş kampanyaları da rahatlıkla inceleyebilir.

Faizsiz bankacılık konusunda yıl sonuna kadar kiraz hesap sahiplerine sunulan bu kredi başvuruları da online ortamlardan kolay bir şekilde yapılabilecek.

Bir cevap yazın