Faizsiz Kredi Nasıl Çekilir

Faizsiz Kredi Nasıl Çekilir ?

Günümüzde aniden paraya sıkıştığımızda başvurduğumuz ilk yer bankalar oluyor. Bankalardan kredi çekerken, eğer kredi notumuz yüksek değilse çok ağır faiz yüklerine maruz kalabiliyoruz, bu da ister istemez bizi kötü etkiliyor ve uzun vadeli borç alamıyoruz. Bu nedenle düşük faizli veya faizsiz kredi alabilmek çok önemlidir. Bankalardan düşük faizli kredi bulmak kolay olsa da, faizsiz kredi bulmak epey zordur, bankalar genelde faizsiz kredi vermeye yanaşmazlar, ancak bankadan sürekli olarak kredi çekiyor ve düzenli olarak ödüyorsanız bankalar sizi kaybetmemek için zaman zaman kısa vadeli faizsiz krediler çıkartır 6-12-24 aylık kredileri herhangi bir faiz yükümlülüğü olmaksızın alabiliyorsunuz. Peki bankalar nasıl faizsiz kredi veriyor, bankalardan faizsiz kredi nasıl çekilir ? Hepsi ve daha fazlası bu yazıda sizleri bekliyor olacak.

Yüksek Kredi Notuna Sahip Olun

En yüksek kredi notu 1,900 olsa da, ticaret ile uğraşanlar da kredi notu daha da artabilmekte ve 2,100’e kadar çıkabilmektedir. Siz de en yüksek puan kredi notuna sahip iseniz bankalardan faizsiz bir şekilde kredi alabilirsiniz. Bankalar zaman zaman faizsiz kredi kampanyaları yapabiliyor, kampanyaların vadesi her ne kadar düşük olsa da, işiniz yarayabileceği bir gerçek, tüzel kişilik değil de gerçek kişilik olsanız dahi, 1900 puana faizsiz kredi alabilmeniz mümkündür.

Banka Kampanyalarından Yararlanın

Bankalar maaş veya gelir belgesi olan kişilere zaman zaman düşük limitli faizsiz kredi kampanyaları düzenleyebiliyor, bu kampanyalardan yararlanmak için bankalara başvuru yapmanız çoğu zaman yeterli oluyor. Her ne kadar verilen kredi 2 bin-10 bin TL aralığında olsa da bu krediler özellikle dar gelirli insanların çok işine yarıyor.

 

[ilgiliMakale icerik_id=”934″]

 

Banka Dışındaki Kurumları Deneyin

Bankalar her yolu denemenize rağmen faizsiz kredi vermiyorsa, banka dışı alternatif kurumları deneyebilirsiniz. Banka dışı alternatif kurumlar size direkt nakit para vermiyor olsa da bir şey satın almak için kredi çekmek istiyorsanız yardımcı olabiliyorlar, örneğin herhangi bir faiz ödemeden araba,ev,ev eşyası sahibi olabiliyorsunuz. Sizlerde faizsiz kredi nasıl çekilir diye soruyorsanız banka dışı kurumlara da göz atmanızda yarar var.

Bir cevap yazın